Про Українську енергетичну біржу.

Зважаючи на події останніх років, у нашій державі склалася досить нестабільна економічна ситуація, що не могло не вплинути на банківську сферу. А збільшення мінімально встановленого розміру статутного капіталу банківських установ, затверджене Постановою НБУ № 464 "Про приведення статутного капіталу банків у відповідність до мінімально встановленого розміру" остаточно похитнуло і без того хитке становище банків. Під загрозою відкликання ліцензій опинилася майже половина українських банків, а щодо значної частини банківських установ було розпочато процедуру ліквідації. Як наслідок, усі активи цих фінансових установ, а це, за попередньою оцінкою, понад 50 мільярдів гривень, підлягають реалізації.
Затягування продажу активу значно знижує його вартість, що є збитковим для держави. Ефективна та своєчасна реалізація активів через електронні торги може не тільки втримати загальну вартість активів на рівні, а й значно підвищити кінцеву ціну їх продажу. Прозорість усього процесу реалізації, рівноправність усіх учасників аукціону позитивно вплине на конкуренцію і, як наслідок, кінцеву ціну продажу активу. Саме цими принципами керується біржа в процесі продажу майна банків, які знаходяться в процедурі ліквідації.
З метою підвищення ефективності реалізації активів Товарна біржа "Українська енергетична біржа"успішно пройшла тестування та вже приєдналася до проекту Прозорро.Продажі.
Основними перевагами Електронного торгового майданчика Товарної біржі "Українська енергетична біржа" є:
  • простий та зручний інтерфейс системи;
  • доступність майданчика з будь-якої точки світу за наявності підключення до мережі Інтернет;
  • кваліфікована онлайн-підтримка користувачів на усіх етапах процедури;
  • чесна конкуренція, прозорість та відкритість усієї процедури аукціону;
  • рівні права для усіх учасників ринку придбати актив на конкурентних умовах.
Товарна біржа «Українська енергетична біржа»
01030, м. Київ, вул. Хрещатик, 44
ЄДРПОУ 37027819
Банківські реквізити: п/р № 26001500291521
в ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", МФО 300614, код ЄДРПОУ 37027819.
+ 38 (044) 337-77-65, +38 (067) 333-77-65

title__
message_time__
m_text__ vibtn__