Про Українську енергетичну біржу.

Зважаючи на події останніх років, у нашій державі склалася досить нестабільна економічна ситуація, що не могло не вплинути на банківську сферу. А збільшення мінімально встановленого розміру статутного капіталу банківських установ, затверджене Постановою НБУ № 464 "Про приведення статутного капіталу банків у відповідність до мінімально встановленого розміру" остаточно похитнуло і без того хитке становище банків. Під загрозою відкликання ліцензій опинилася майже половина українських банків, а щодо значної частини банківських установ було розпочато процедуру ліквідації. Як наслідок, усі активи цих фінансових установ, а це, за попередньою оцінкою, понад 50 мільярдів гривень, підлягають реалізації.
Затягування продажу активу значно знижує його вартість, що є збитковим для держави. Ефективна та своєчасна реалізація активів через електронні торги може не тільки втримати загальну вартість активів на рівні, а й значно підвищити кінцеву ціну їх продажу. Прозорість усього процесу реалізації, рівноправність усіх учасників аукціону позитивно вплине на конкуренцію і, як наслідок, кінцеву ціну продажу активу. Саме цими принципами керується біржа в процесі продажу майна банків, які знаходяться в процедурі ліквідації.
З метою підвищення ефективності реалізації активів Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська енергетична біржа"успішно пройшла тестування та вже приєдналася до проекту Прозорро.Продажі.
Основними перевагами Електронного торгового майданчика Товариства з обмеженою відповідальністю "Українська енергетична біржа" є:
  • простий та зручний інтерфейс системи;
  • доступність майданчика з будь-якої точки світу за наявності підключення до мережі Інтернет;
  • кваліфікована онлайн-підтримка користувачів на усіх етапах процедури;
  • чесна конкуренція, прозорість та відкритість усієї процедури аукціону;
  • рівні права для усіх учасників ринку придбати актив на конкурентних умовах.
Підписатись на аукціон по земельним ділянкам
Оберіть застосунок для підключення бота

Прозорі аукціони у вашому мобільному телефоні!

У системі Прозорро.Продажі аукціони відбуваються за різними напрямками: торги із малої приватизації, оренди державного та комунального майна, із продажу майна банків, що знаходяться у стадії ліквідації, чи майна інших банкрутів, продають спецдозволи на користування надрами, земельні ділянки, необроблену деревину, спиртзаводи, металобрухт, автомобілі, нерухомість, інші комерційні лоти.
Зручні та зрозумілі сервіси від Української енергетичної біржі допоможуть потенційним покупцям не «заблукати» у світі аукціонів та знайти необхідний лот. Для цього потрібно лише підписатися на мобільні додатки Вайбер чи Телеграм від Української енергетичної біржі та задати потрібні параметри пошуку: категорію, регіон тощо. Ви отримуватимете повідомлення про нові аукціони відразу після їх оголошення у системі.
В цих же мобільних додатках можна знайти і відповіді на найпоширеніші запитання про торги у системі Прозорро.Продажі: як зареєструватися на майданчику, як подати пропозицію на аукціон, що таке гарантійний внесок та як його оплатити, як робити ставку, де знайти час та дату проведення торгів тощо.
Послуги Вайбер-бота та Телеграм-бота від Української енергетичної біржі збережуть ваш час на пошук необхідного лоту та гарантовано не проґавлять його.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська енергетична біржа»
Наша адреса: Україна, 01030, м. Київ, вул. Хрещатик, 44
ЄДРПОУ: 37027819
Телефони + 38 (044) 337-77-65, +38 (067) 333-77-65
Банківські реквізити: п/р № 26001500291521
в ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", МФО 300614, код ЄДРПОУ 37027819.