Номер аукціону | BRE001-UA-20240215-20841 |
Ідентифікатор | 65cdefea54f7127c62184580 |
Дата публікації | 15.02.2024 13:05 |
Останні зміни | 03.03.2024 20:00 |
Статус аукціону | Аукціон не відбувся |
Питання
0
|
Відміни
0
|
Стартова ціна лота
601 200
грн.
(Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
|
|
Розмір кроку аукціону
|
6 012
грн. (1 %)
|
Гарантійний внесок
|
60 120
грн. (10 %)
|
Протокол електронних торгів
|
Лоти виставляються | 1 Лот виставляється вперше |
Номер лота | 32781455-3 |
Тип процедури | Аукціон англійського типу |
Підтип процедури | Aукціон - без можливості зниження початкової ціни |
Податкова накладна надається? | Ні |
Мінімальна кількість учасників | 1 |
№ справи про банкрутство | 904/3871/22 |
Найменування господарського суду | Господарський суд Дніпропетровської області |
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель | Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 15.11.2023 по справі №904/3697/22 клопотання ліквідатора про зняття арештів та обтяжень накладених на рухоме майно банкрута задоволено повністю, скасовано арешти та заборони на відчуження рухомого майна ТОВ "Добробуд", які міститься в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна. Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 15.11.2023 по справі №904/3871/22 клопотання ліквідатора задоволено повністю, зобов’язано органи ДВС та приватного виконавця вчинити дії, за результатами яких, окрім інших, виключити відомості про ТОВ "Добробуд" з Єдиного реєстру боржників. Майно не є предметом забезпечення. Наявна згода комітету кредиторів на продаж майна банкрута. |
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта
Контактна особа для ознайомлення: Петросян А.С. тел. моб. (099) 641-74-66; e-mail: [email protected]; час та місце ознайомлення: за попередньою домовленістю за адресою: 01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 16/108, кабінет №19.
|
|
Перелік та вимоги до оформлення документів
Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019 №865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» №39 від 18.10.2019.
Відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі нотаріусом свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності або іншого майнового права на нерухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Послуги нотаріуса в такому разі оплачує покупець. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для реєстрації права власності або іншого майнового права на рухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Акт про придбання майна на аукціоні складається у простій письмовій формі та не потребує нотаріального посвідчення. Такий акт підписується замовником аукціону та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни.
Розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. №865. Якщо суми гарантійного внеску, сплаченого переможцем аукціону на рахунок оператора, недостатньо для сплати винагороди оператора, переможець аукціону протягом трьох робочих днів з дня закінчення аукціону додатково сплачує оператору суму коштів, якої не вистачає для сплати винагороди оператору в повному обсязі, на рахунок, зазначений в протоколі про проведення аукціону.
Веб-посилання на офіційний веб-сайт ЕТС “Prozorro.Продажі”, де розміщений перелік попередньо авторизованих електронних майданчиків всіх напрямків ЕТС “Prozorro.Продажі” та їх реквітизти рахунків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2/
Потенційним покупцем не може бути російська федерація або особи, пов`язані з державою-агресором, а саме: - громадяни російської федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства російської федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є російська федерація, громадянин російської федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства російської федерації.
|
|
Додаткові відомості
Додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого в робочі дні з 10-00 по 17-00 години за тел. моб. (099) 641-74-66, або електронною поштою: [email protected].
|