Об'єкти спиртової галузі

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
«Укрспирт» - державне підприємство, яке на сьогодні являється найбільшим вітчизняним виробником спиртовмісної продукції та сировини для лікеро-горілчаних товарів. Продукція, виготовлена компанією, забезпечує якісними напівфабрикатами цілі галузі, адже спирт використовується у фармакології, парфумерії, медицині, він незамінний при виробництві алкоголю або шоколадних цукерок. Окрім цього, сировину, отриману на підприємстві, закуповують власники аграрних компаній, етиловий спирт застосовують при виготовленні розчинників, лакофарбової продукції, паливно-мастильних матеріалів. Загалом виробничі потужності підприємства складають більше 36 млн. декалітрів/рік – для цього залучається 41 промисловий цех. Заводи «Укрспирту» мають найновіше обладнання, в сучасних лабораторіях готова продукція проходить ретельний контроль якості. Тут працюють найкращі фахівці галузі, які постійно вдосконалюють наявні технології, а також створюють нові напрямки. Зокрема річ йде про виготовлення екологічного моторного палива та його компонентів. Все це робить ДП «Укрспирт» надійним та стабільним партнером для бізнесу.

Купити спирт за ринковою ціною на електронних майданчиках системи Прозорро.Продажі

Окрім технічного оснащення і хороших економічних показників, успішна робота підприємства має зворотній бік. Сьогодні дана компанія по суті монополізувала ринок – свою продукцію «Укрспирт» реалізує за незрозумілою процедурою, встановлюючи ціни на власний розсуд. Відповідно, підприємці, чия робота напряму залежить від спиртовмісної продукції, в цій ситуації стали заручниками. Велика частка сировини, виробленої «Укрспиртом», зараз відходить в руки нелегальних виробників лікеро-горілчаних товарів – на подібних «схемах» держава щороку втрачає десятки мільйонів гривень. При цьому виробництво спиртовмісної сировини для харчової промисловості «Укрспиртом» за останнє десятиліття скоротилося в чотири рази, в той час як на тіньовому ринку його споживання зросло на 45%. Вирішити проблему допоможе прозорий продаж товарів «Укрспирту» через офіційні майданчики електронної системи ProZorro.Sale. Метою заснованого у 2016 р. державного підприємства «Прозорро.Продажі» стало створення принципово нового, сучасного підходу до організації біржових торгів. Аукціони «Укрспирту» проходитимуть в електронному форматі, а до участі в них допускатимуться усі бажаючі, що виконали вимоги системи. Доступ до торгів та пов’язаної з ними інформації є повністю відкритим для громадськості. Відповідно, купити спирт на аукціонах ProZorro.Sale можна буде цілком прозоро та за справедливою ринковою ціною. В той же час Тимофій Мілованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, анонсував відміну з 1 січня 2020 р. державної монополії на виробництво спирту. І хоча очікується, що в майбутньому виготовляти та реалізовувати будь-яку спиртовмісну продукцію зможуть різні компанії, її продаж все одно має бути чесним та відкритим для суспільства.

Відкритий продаж продукції ДП «Укрспирт» на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа»

Клієнти електронного майданчика ТБ «Українська енергетична біржа» отримують найкращий рівень сервісу та бездоганну технічну підтримку. Звернувшись до контакт-центру за номером (044) 337-77-65, ви отримаєте професійну консультацію – завдяки підказкам наших операторів ви легко зареєструєтесь на сайті sale.ueex.com.ua та швидко опануєте роботу з системою Прозорро.Продажі. Підписуйтеся на регулярну Email-розсилку біржі і першими дізнавайтеся про цікаві аукціони ДП «Укрспирт» та інших компаній.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__