Переваги реалізації арештованого майна через майданчики Prozorro.Sale

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Продаж арештованого майна – один з перспективних напрямків, який варто розвивати в електронній системі Прозорро.Продажі. Сьогодні цей процес відбувається не надто прозоро і зовсім непублічно – запуск вільного ринку арештованих та конфіскованих активів допоможе залучити до аукціонів велику кількість учасників та отримати максимальний прибуток.

Публічний продаж арештованого майна на електронних майданчиках Prozorro

В даний момент Міністерство юстиції використовує власну систему електронних торгів арештованим майном, що негативно впливає на ринок в цілому, адже в них приймає участь обмежене коло учасників. Допуск до торгів активами, що наразі перебувають під арештом, всіх електронних майданчиків системи Прозорро.Продажі дозволить відкрити ринок для величезної кількості покупців – представників не тільки великого, а й малого та середнього бізнесу. Успішний продаж арештованого майна можливий лише при одночасному залученні до процесу трьох основних учасників – держави, бізнесу та громадянського суспільства. Аукціони, що проходять на електронних майданчиках системи Прозорро.Продажі, є чесними та цілком відкритими для всіх покупців, а також журналістів і громадських спостерігачів. ТОВ «Українська енергетична біржа» давно і успішно працює у системі аукціонів Прозорро: наш майданчик має велику клієнтську базу, кваліфікований персонал та сучасне технічне оснащення. Наша компанія є лідером серед офіційних майданчиків Prozorro.Sale, тож реалізація арештованих активів через онлайн-платформу sale.ueex.com.ua гарантовано буде швидкою та прибутковою.

Пошук цікавих об’єктів у відкритому Реєстрі арештованого майна

У разі реалізації активів боржників за допомогою ДП «Прозорро.Продажі» держава має створити єдиний перелік всіх об’єктів, що були конфісковані або вилучені за борги виконавчою службою. Наразі функції Реєстру арештованого майна України виконує Агентство з розшуку та менеджменту активів. Навесні цього року відповідно до вимог громадськості було створено загальний перелік рухомих і нерухомих об’єктів, житлових комплексів, автомобілів, грошей та цінних паперів, за рішенням суду переданих АРМА. Створення в Україні аналогічного переліку арештованої власності в майбутньому дозволить покупцям заздалегідь стежити за появою нових об’єктів та обирати найбільш цікаві для себе позиції. Агентство вже взяло на себе зобов’язання по створенню єдиного реєстру взятих під арешт активів, однак, як зазначає його директор Янчук А. В., цей процес потребує досить багато часу та залучення великої кількості фахівців. Зараз у переліку власності, виставленої на продаж, можна побачити майже 700 позицій загальною вартістю 3,5 млрд. грн. Реєстр оновлюється раз на місяць. Через систему електронних торгів арештованим майном можна реалізувати безліч об’єктів, розташованих у по всій Україні – наразі більшість з них зосереджена в Київській, Харківській та Одеській області. Вже сьогодні ці активи можуть приносити користь – якщо дозволити їх продаж через офіційні майданчики ДП «Прозорро.Продажі».

Ефективний збут арештованого майна на майданчику sale.ueex.com.ua

Продаж арештованого майна має безліч специфічних нюансів, розібратися з якими під силу лише фахівцям – з цієї причини його краще доручати професіоналам. За три роки існування завдяки електронній торгівельній системі Prozorro.Sale було проведено більше 230 тис. аукціонів, чистий прибуток від яких склав 20 млрд. грн. Під час проведення торгів на майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа» ціна на деякі лоти збільшувалася в кілька разів – подібний успіх варто використати і під час реалізації проблемних об’єктів. Багато покупців обирають публічні аукціони саме через їх ефективність та прозорість. Тут немає упередженості – робити ставки та перемагати в торгах може будь-хто, достатньо лише вчасно зареєструватися на сайті sale.ueex.com.ua. Електронні аукціони мають безліч переваг:
  • завдяки розсилці ТОВ «УЕБ» ви одразу дізнаєтеся про найпривабливіші лоти;
  • зручний інтерфейс майданчика дозволить швидко відшукати потрібний аукціон;
  • відтепер взяти участь у торгах можна з будь-якої точки світу – для цього потрібен лише комп`ютер та безперешкодний доступ до глобальної мережі.
Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів.

title__
message_time__
m_text__