замовитити консультацію щодо викупу кредиту

Продаж майна боржників банків через офіційні майданчики ProZorro

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Зовсім скоро реалізація майна банкрутів стане прозорою: слідом за прийнятим у минулому році Кодексом про банкрутство громадськість вимагає від уряду дозволу запустити продаж активів збанкрутілих компаній через аукціони ProZorro.Sale. Відкритий аукціон з продажу майна банкрутів зробить процес чесним та доступним для всіх бажаючих, а одержаний прибуток допоможе швидше покрити борги підприємств-банкрутів.

Чому продаж майна боржників банків краще проводити через електронну систему Прозорро.Продажі?

Вже цієї осені в дію вступає новий Кодекс про банкрутство, відповідно, більш сучасне законодавство внесе суттєві зміни у процес викупу майна банкрутів. Вказаний документ в найближчий час регулюватиме дану сферу, до того ж, тут чітко фіксуються всі етапи процедури банкрутства фізичних та юридичних осіб. Також серед найважливіших змін – допущення реалізації майна банкрутів через сучасну електронну систему ProZorro.Sale. ДП «Прозорро.Продажі» було створене у 2016 р. спільними зусиллями Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Фонду гарантування вкладів, Нацбанку, громадськості, міжнародних донорів та електронних майданчиків як окремий напрямок мегауспішної платформи ProZorro. Завдяки системі Прозорро.Продажі державі та приватним компаніям вдається надзвичайно ефективно реалізовувати власну нерухомість, об’єкти малої приватизації (якщо їх вартість не перевищує 250 млн. грн.), активи банків-банкрутів, здавати в оренду земельні ділянки, вантажні вагони, продавати права на розробку корисних копалин та багато іншого. Всього за три роки існування через онлайн-платформу ProZorro.Sale було проведено більше 234 тис. аукціонів, на яких зареєструвалися 14 тис. учасників. На даний момент сумарний дохід, отриманий з проведених торгів, складає майже 20 млрд. грн., а вартість деяких лотів при цьому зростає в 10 разів. ТБ «Українська енергетична біржа» має великий досвід організації публічних торгів – при необхідності досвідчені співробітники майданчика на найвищому рівні проведуть аукціон з продажу майна банкрутів.

Чесний викуп майна банкрутів через електронні майданчики ДП Прозорро.Продажі

Сфера банкрутства давно відома величезною кількістю порушень та зловживань. Наприклад, великі компанії-боржники банків використовують цей привід, щоб ухилитися від кредитних виплат. У цьому випадку їх кредитори втрачають сотні мільйонів гривень, оскільки процес ліквідації штучно затягується, в той час як виробництво продовжує працювати, а його директори і акціонери – отримувати прибуток. Також нерідко на проблемних підприємствах діючі або майбутні інвестори встановлюють власних арбітражних керуючих, що є прямим порушенням закону. Вирішити подібні проблеми допоможе реалізація майна боржників банками через електронний майданчик sale.ueex.com.ua. Звичайні аукціони поступово відходять у минуле – сьогодні бізнес і державні компанії надають перевагу електронним торгам, адже вони прозорі, відкриті для всіх учасників та економічно ефективні. Офлайн-аукціони закриті для громадськості, а ціни на них, на відміну від продажу майна боржників банків на електронних торгах, нерідко навмисне знижуються. Відтак власники збанкрутілих підприємств можуть викупити власні борги за безцінь. Від подібних махінацій страждають інвестори – виникає ситуація, коли не надто порядні бізнесмени легко позбуваються зобов’язань, уникаючи будь-яких наслідків. В той же час в Україні немає повністю прозорої, підтвердженої законодавством процедури оголошення банкрутства для чесних позичальників.

Офіційний електронний майданчик з продажу активів банкрутів – сайт sale.ueex.com.ua

Продаж на електронних торгах майна банкрутів допоможе банкам-кредиторам своєчасно повернути втрачені кошти, до того ж, вільна конкуренція, створена системою Прозорро.Продажі, дозволить отримати за активи боржників дійсно справедливу, ринкову ціну. ТБ «Українська енергетична біржа» пропонує своїм клієнтам послуги з викупу майна банкрутів – персональний менеджер відповість на всі ваші питання, допоможе зареєструватися на сайті та неодмінно дасть кілька корисних порад стосовно участі в аукціоні.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__