Продаж майна боржників банків через офіційні майданчики Prozorro

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Нарешті реалізація майна банкрутів стала прозорою: 21 жовтня 2019 р. набув чинності новий Кодекс з процедур банкрутства. На вимогу громадськості уряд нарешті дозволив запустити продаж активів збанкрутілих компаній через аукціони Prozorro.Sale. Відкритий аукціон з продажу майна банкрутів гарантовано зробить процес чесним та доступним для всіх бажаючих, а одержаний прибуток допоможе швидше покрити борги підприємств-банкрутів.

Особливості продажу майна боржників банків через електронну систему Прозорро.Продажі

Нинішнє законодавство вносить суттєві зміни у процес викупу майна банкрутів. Відтепер Кодекс з процедур банкрутства чітко регулюватиме дану сферу, до того ж, тут фіксуються всі етапи процедури банкрутства для фізичних осіб. Також серед найважливіших змін – допущення реалізації майна банкрутів через сучасну електронну систему Prozorro.Sale. ДП «Прозорро.Продажі» було створене у 2016 р. спільними зусиллями Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Фонду гарантування вкладів, Нацбанку, громадськості, міжнародних донорів та електронних майданчиків як окремий напрямок мегауспішної платформи Prozorro. Завдяки системі Прозорро.Продажі державі та приватним компаніям вдається надзвичайно ефективно реалізовувати власну нерухомість, об’єкти малої приватизації (якщо їх вартість не перевищує 250 млн. грн.), активи банків-банкрутів, здавати в оренду земельні ділянки, вантажні вагони, продавати права на розробку корисних копалин та багато іншого. Всього за три роки існування через онлайн-платформу Prozorro.Sale було проведено більше 234 тис. аукціонів, на яких зареєструвалися 15 тис. учасників. На даний момент сумарний дохід, отриманий з проведених торгів, перевищив 21 млрд. грн., а вартість деяких лотів при цьому зростала в 10 разів. ТОВ «Українська енергетична біржа» має великий досвід організації публічних торгів – досвідчені співробітники майданчика на найвищому рівні проведуть аукціон з продажу майна банкрутів.

Чесний викуп майна банкрутів через електронні майданчики ДП Прозорро.Продажі

Сфера банкрутства давно відома величезною кількістю порушень та зловживань. Наприклад, довгий час великі компанії-боржники банків використовували цей привід, щоб ухилитися від кредитних виплат. У цьому випадку їх кредитори втрачали сотні мільйонів гривень, оскільки процес ліквідації штучно затягувався, в той час як виробництво продовжувало працювати, а його директори і акціонери – отримувати прибуток. Також нерідко на проблемних підприємствах діючі або майбутні інвестори встановлюють власних арбітражних керуючих, що є прямим порушенням закону. Вирішити подібні проблеми допоможе реалізація майна боржників банками через електронний майданчик sale.ueex.com.ua. Звичайні аукціони поступово відходять у минуле – сьогодні бізнес і державні компанії надають перевагу електронним торгам, адже вони прозорі, відкриті для всіх учасників та економічно ефективні. Офлайн-аукціони закриті для громадськості, а ціни на них, на відміну від продажу майна боржників банків на електронних торгах, нерідко навмисне знижуються. Відтак в минулому власники збанкрутілих підприємств могли викупити власні борги за безцінь. Від подібних махінацій страждали інвестори – виникала ситуація, коли не надто порядні бізнесмени легко позбувалися зобов’язань, уникаючи будь-яких наслідків.

Офіційний електронний майданчик з продажу активів банкрутів – сайт sale.ueex.com.ua

Продаж на електронних торгах майна банкрутів допоможе банкам-кредиторам своєчасно повернути втрачені кошти, до того ж, вільна конкуренція, створена системою Прозорро.Продажі, дозволить отримати за активи боржників дійсно справедливу, ринкову ціну. Майданчик ТОВ «Українська енергетична біржа» пропонує своїм клієнтам послуги з викупу майна банкрутів – персональний менеджер відповість на всі ваші питання, допоможе зареєструватися на сайті та неодмінно дасть кілька корисних порад стосовно участі в аукціоні.Підписуйтеся на Telegram чи Viber-бот та першими дізнавайтеся про появу нових аукціонів!

title__
message_time__
m_text__