Комерційні аукціони на електронному майданчику sale.ueex.com.ua

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Комерційні торги були запущені в системі Прозорро.Продажі після надзвичайно успішного старту аналогічних відкритих аукціонів для державних і комунальних підприємств. Весь цей час до державних електронних торгів, побудованих за принципами Prozorro, комерційні організації активно долучалися лише на правах учасників (на відміну від комерційних торгів). На самому початку проект Prozorro.Sale створювався виключно для продажу державних активів, адже саме держава являється найбільшим власником майна. Сьогодні на побудованих за тією ж моделлю комерційних торгах виставляються насправді ексклюзивні лоти – елітні автомобілі, розкішні маєтки, великі земельні ділянки, призначені під забудову, права вимоги за несплаченими кредитами або дозволи на видобуток корисних копалин. За три роки в системі Прозорро.Продажі було проведено 244 000 онлайн аукціонів, в яких зареєструвалися майже 16 000 учасників. Наразі прибуток від продажу найрізноманітніших товарів, в тому числі і на комерційних торгах, склав 21,5 млрд. грн. Високий рівень довіри громадськості, економічна ефективність торгів, що відбуваються в трохи незвичному для України форматі і є відкритими для всіх бажаючих стали основою для створення окремого напрямку діяльності ДП «Прозорро.Продажі» - електронних торгів комерційних організацій.

Що таке комерційні торги? Як взяти участь в аукціонах комерційних компаній на офіційному майданчику Prozorro.Sale?

Не дивно, що після подібного успіху досить багато комерційних установ та організацій виявили бажання співпрацювати з державним підприємством «Прозорро.Продажі». А саме – виставляти на продаж власне майно, обираючи шлях прозорості, відкритості та боротьби з корупцією. Отже, комерційні торги – це продаж або здача в оренду нежитлових приміщень і цілих житлових комплексів, промислового обладнання, земельних ділянок, надання послуг та виконання певних робіт. Їх головною відмінністю від звичайних аукціонів Прозорро.Продажі є те, що власниками виставлених лотів являються виключно комерційні установи. Чіткий і злагоджений механізм проведення комерційних торгів викликає довіру та в рази збільшує кількість потенційних учасників. Сьогодні через електронні аукціони Prozorro.Sale сотні комерційних компаній швидко та без зайвих витрат продають невикористані активи за їх реальною, ринковою ціною.

Комерційні аукціони Прозорро.Продажі на офіційному майданчику sale.ueex.com.ua

Оголошуючи комерційні електронні торги на електронному майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа», підключеному до модуля Prozorro.Sale, представники бізнесу отримують безліч переваг:
  • Розширений ринок збуту – доступ до виставлених на продаж через комерційні торги товарів і послуг мають усі зареєстровані користувачі системи Прозорро.Продажі, а це сотні тисяч осіб. І жодних витрат на рекламу!
  • Ефективна організація процесу продажу – у вашому розпорядженні відпрацьований інструмент проведення комерційних електронних аукціонів, розроблений найкращими фахівцями галузі.
  • Додатковий прибуток – велика кількість бажаючих взяти участь у торгах породжує здорову конкуренцію. Відповідно, стартова ціна лоту гарантовано збільшиться – іноді її зростання складає 400-500%.
  • Чудовий стимул позачергово провести інвентаризацію та позбутися непотрібних активів. Під час участі у комерційних торгах компанія не лише ліквідує зайву статтю витрат, а й отримає додатковий прибуток.
Так, зареєструвавшись на сайті sale.ueex.com.ua, ви зможете придбати або орендувати житловий будинок, квартиру, автомобіль преміум-класу, а також приміщення під офіс, готель чи магазин у будь-якому куточку України. Найчастіше на комерційні торги подібні лоти виставляють фінансові установи (банки), приватні компанії або фізичні особи-підприємці. Обираючи для співпраці електронний майданчик ТОВ «Українська енергетична біржа», ви отримуєте найвищий рівень сервісного обслуговування. Персональний менеджер допоможе з реєстрацією та дасть кілька цінних порад, які допоможуть перемогти у комерційних торгах. На нашому сайті також є докладні відео-інструкції, завдяки яким ви та ваші співробітники швидко опануєте участь в аукціонах комерційних компаній. Підписуйтеся на регулярну Email-розсилку, канал біржі у Viber і Telegram та сторінку у Facebook, обирайте прибуткові комерційні торги, робіть ставки і перемагайте!

title__
message_time__
m_text__