logo-prozorro акредитований майданчик

Аукціони з продажу права використання водних біоресурсів на Prozorro.Sale

Пошук аукціону
Кількість аукціонів за вашим запитом: 1
BSE001-UA-20240530-10952
Промисел - Право використання водних біоресурсів річка Десна з озерами в межах Чернігівської області CHDES7MIN2024
Право спеціального використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) в розрізі видів: Лящ Abramis brama - 1,275; Судак звичайний Sander lucioperca - 0,100; Сом європей
12 475.31 грн.
Очікується підписання договору
Замовник
ДЕРЖРИБАГЕНТСТВО
objectID__
title__
description__
value__ currency__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
Старт аукціону: auction_date__
Замовник
procuringEntity__
Аукціони з продажу права використання водних біоресурсів - відносно новий напрям на Прозорро.Продажі, який запроваджено для забезпечення більшої відкритості та ефективності управління промисловим виловом риби. Уже сьогодні всі охочі можуть позмагатися за найцікавіші пропозиції на конкурентних торгах на майданчику Української енергетичної біржі.

Як здійснюється продаж права на використання водних біоресурсів у системі Prozorro.Sale - основні переваги електронних аукціонів

Продаж права на використання водних біоресурсів через систему Prozorro.Sale - це сучасний та прозорий механізм оптимізації процесу промислового вилову риби на українських водоймах. Основною формою торгівлі на Прозорро.Продажі є аукціони, які надають учасникам низку переваг. По-перше, електронні торги забезпечують абсолютну відкритість процесу продажу дозволу на промисловий вилов риби. Усі охочі мають рівний доступ до участі в аукціонах та інформації про кожен лот. По-друге, використання системи Прозорро.Продажі дозволяє мінімізувати бюрократизм у процесі проведення торгів. Усі аукціони відбуваються в онлайн форматі. Це надає можливість учасникам виконати будь-яку процедуру дистанційно: реєстрація на майданчику, вибір лота, подання пропозиції та документів і навіть участь у самих торгах. По-третє, електронні аукціони сприяють підвищенню конкуренції, що дозволяє максимізувати доходи держави від продажу прав на використання водних біоресурсів. По-четверте, цифрова платформа Prozorro.Sale гарантує високий рівень безпеки та конфіденційності усіх торгових операцій, забезпечуючи надійність та довіру всіх учасників процесу.

Аукціони Держрибагентства України на Прозорро.Продажі

Державне агентство меліорації та рибного господарства України регулярно оголошує нові аукціони на Прозорро.Продажі. Серед найпопулярніших лотів Держрибагентства - реалізація права на промисловий вилов риби в межах Київського, Канівського, Кременчуцького, Кам’янського та Дніпровського водосховищ. Також не менш популярними є торги з продажу дозволів на використання біоресурсів інших річок України: Десни, Дністра, Дунаю тощо. Такий підхід сприяє підвищенню ефективності використання біоресурсів великих, середніх та малих водойм нашої країни. Це, своєю чергою, дозволяє забезпечити баланс між економічними потребами та збереженням навколишнього середовища.

Офіційний електронний майданчик з продажу права використання водних біоресурсів - sale.ueex.com.ua

Продаж права на використання водних біоресурсів на конкурентних аукціонах системи Prozorro.Sale дозволяє Держрибагентству отримати справедливу ринкову ціну за промисловий вилов риби на українських водоймах. Вагомою перевагою цього процесу є той факт, що відтепер громадськість має повну інформацію про те, в яких обсягах та протягом якого строку підприємець, що виграв торги, може здійснювати свою діяльність. Продаж права на використання водних біоресурсів відбувається на акредитованому майданчику ТОВ “Українська енергетична біржа”. Передбачається використання процедури аукціону англійського типу - на підвищення стартової ціни. Менеджери майданчика ТОВ “Українська енергетична біржа” нададуть вам повний супровід у процесі торгів - від реєстрації на sale.ueex.com.ua до підписання договору з Держрибагентством. Тому охочих займатися промисловим виловом риби запрошуємо до участі в аукціонах. Рекомендуємо підписатись на електронну розсилку Української енергетичної біржі та зручні Telegram-бот, які допоможуть вам не пропустити оголошення на Прозорро.Продажі нових торгів.