замовитити консультацію щодо викупу кредиту

Продаж землі сільськогосподарського призначення на майданчику ТБ «УЕБ»

Пошук аукціону

title__

description__
objectID__
Замовник
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Питання вільного продажу землі досі лишається відкритим: за 15 років українці остаточно не визначилися щодо правильності зняття мораторію на купівлю/продаж угідь сільськогосподарського призначення, а з початком реформування ринку землі у суспільстві ще більше загострилися суперечки з цього приводу. Що означатиме безперешкодне придбання землі, які норми має встановити нове законодавство і як в майбутньому відбуватиметься продаж паїв – відповіді на ці питання сьогодні турбують багатьох землевласників.

Що варто знати про продаж землі сільськогосподарського призначення потенційним продавцям і покупцям?

Відкриття повноцінного ринку землі від України вимагають закордонні кредитори, зокрема Міжнародний Валютний Фонд, тож нинішня влада планує зняти мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення вже в кінці 2019 року. На початку серпня під час офіційного візиту до Стамбулу Президент України звернув увагу іноземних партнерів на ряд новацій, зокрема, зазначив, що кардинальну земельну реформу уряд планує провести вже в цьому році. Наразі провідні фахівці працюють над створенням повноцінного ринку з продажу землі – планується, що загальна площа виставлених на реалізацію сільськогосподарських угідь в 2020 р. складе 40 млн. га. Та окрім привабливих можливостей, з юридичної точки зору дана реформа ставить перед владою безліч невирішених питань: чи готова країна до вільного продажу сільськогосподарських паїв, чи захочуть державні органи влади та окремі чиновники зробити цей процес прозорим, як захистити дрібних землевласників від шахрайства і спекуляцій та не допустити масової скупки земельних паїв, що в підсумку обов’язково призведе до захоплення стратегічного ресурсу окремими монополістами.

Легально купити землю сільськогосподарського призначення в системі Прозорро.Продажі

На думку провідних експертів, після скасування мораторію влада має дозволити в першу чергу купувати паї українським селянам та дрібним фермерам. Безперечно, зняття заборони на продаж сільськогосподарських угідь призведе до глобальних змін всього агропромислового комплексу країни, відповідно, мають бути запроваджені нові, максимально прозорі та ефективні заходи регулювання економічних відносин. На щастя, в нас вже є досвід успішної реалізації державного та приватного майна – у разі необхідності організувати швидкий та якісний продаж землі можна через електронну систему Прозорро.Продажі.

Як відбуватиметься купівля і продаж паїв через електронний майданчик ТБ «Українська енергетична біржа»?

Ідея створеної у 2016 р. електронної системи Прозорро.Продажі полягає у проведенні ефективних та повністю відкритих не тільки для учасників, а й для спостерігачів та громадських активістів аукціонів з продажу державного, комунального та приватного майна. Тож у разі вільного продажу землі взяти участь у торгах користувачі зможуть через електронний майданчик ТБ «Українська енергетична біржа». Зареєструвавшись на сайті sale.ueex.com.ua, учасники отримують доступ до чесних та відкритих аукціонів, подати заявку на участь у яких може будь-яка фізична особа чи підприємство. Нашим клієнтам ми забезпечуємо постійний доступ до майданчика – цілодобово з усіх електронних пристроїв за наявності підключення до мережі Інтернет. Завдяки e-mail-розсилці ви вчасно отримаєте інформацію про цікаві пропозиції за вигідними цінами, а кваліфіковані спеціалісти у зручний час нададуть фахову консультацію з усіх питань, що стосуються участі в торгах.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__