Продаж та оренда земельних ділянок на майданчику ТОВ «УЕБ»

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Нарешті питання вільного продажу землі через аукціони системи Прозорро.Продажі зрушило з місця. Останні 15 років спекуляції з приводу зняття мораторію на купівлю/продаж сільськогосподарських угідь ще більше заплутували простих українців. А з початком реформування ринку землі у суспільстві критично загострилися суперечки з цього приводу. Що означатиме безперешкодне придбання землі шляхом проведення земельних торгів, які норми має встановити нове законодавство і як в майбутньому відбуватиметься продаж паїв – відповіді на ці питання сьогодні турбують багатьох землевласників.

Земельні торги для проведення продажу землі сільськогосподарського призначення потенційним продавцям і покупцям

Відкриття повноцінного ринку землі від України довгий час вимагали закордонні кредитори, зокрема Міжнародний Валютний Фонд, тож нинішня влада поставила за мету зняти мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення до кінця 2019 року. 13 листопада Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект №2178-10, відповідно до якого купити чи продати пай на земельних торгах, що перебуває у власності держави або приватної особи, можна буде вже з 01 жовтня 2020 р. Відтак зараз державотворці працюють над створенням повноцінного ринку – планується, що загальна площа виставлених на реалізацію сільськогосподарських угідь складе 40 млн. га. Окрім привабливих можливостей, з юридичної точки зору дана реформа ставить перед владою безліч важливих питань: як підготувати країну до вільного продажу землі на торгах, як захистити дрібних землевласників від шахрайства та не допустити масової скупки земельних паїв, що в підсумку може призвести до захоплення стратегічно важливого ресурсу окремими монополістами.

Земельні аукціони з продажу землі сільськогосподарського призначення в системі Прозорро.Продажі

Безперечно, зняття заборони на продаж сільськогосподарських угідь через земельні аукціони в електронній системі Prozorro.Sale призведе до глобальних змін всього агропромислового комплексу, тож країна чекає запровадження нових, максимально прозорих та ефективних заходів регулювання економічних відносин. Відповідно до нового законодавства, після скасування мораторію першочергове право на придбання паю отримує його орендар, який обов’язково має бути громадянином України. Ще один важливий момент - продаж паїв відбуватиметься виключно на земельних аукціонах через електронні майданчики системи Прозорро.Продажі. У ТОВ «Українська енергетична біржа» вже є досвід успішної реалізації державного та приватного майна – при необхідності наш майданчик швидко організує онлайн-торги з продажу землі сільськогосподарського призначення.

Аукціони землі для купівлі і продажу паїв через електронний майданчик ТОВ «Українська енергетична біржа»

Ідея створеної у 2016 р. електронної системи Прозорро.Продажі полягає у проведенні ефективних і повністю відкритих аукціонів землі, а також продаж іншого державного, комунального або приватного майна. Зареєструвавшись на сайті sale.ueex.com.ua, учасники отримують доступ до чесних та відкритих земельних та інших аукціонів, подати заявку на участь у яких може будь-яка фізична особа чи підприємство. Нашим клієнтам ми забезпечуємо постійний доступ до майданчика – цілодобово з усіх електронних пристроїв за наявності підключення до мережі Інтернет. Завдяки E-mail-розсилці, Viber- і Telegram-ботам ви вчасно отримаєте інформацію про цікаві пропозиції за вигідними цінами, а кваліфіковані спеціалісти у зручний час нададуть фахову консультацію з усіх питань, що стосуються участі в торгах землею та іншими активами.

Отримуйте аукціони по землі у Viber або Telegram

зручний пошук за площею, регіоном, кадастровим номером та ін.

title__
message_time__
m_text__