Оренда нежитлових приміщень через аукціони в системі Prozorro.Sale

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Порожні будинки ПАТ «Укрпошта», невикористані офіси, перукарні та навіть сучасне приміщення телевізійного каналу UA Перший: все це і навіть більше можна взяти в оренду – Прозорро.Продажі надає таку можливість усім бажаючим. Сьогодні на відкритих аукціонах з оренди виставляють сотні лотів, розташованих не лише у Києві, а й у найвіддаленіших куточках України. Здача в оренду через електронну систему Prozorro.Sale невикористаних приміщень, що належать як державі, так і приватним компаніям, допомагає швидко знайти орендарів та отримати додаткові кошти від оренди об’єктів, які поступово руйнуються, простоюючи роками без нагляду.

Переваги оренди державної нерухомості через офіційні майданчики ДП «Прозорро.Продажі»

Будь-яка оренда на Prozorro.Sale має кілька беззаперечних переваг:
  • простий та зрозумілий механізм роботи;
  • відсутність утисків;
  • рівні права для всіх учасників;
  • усунення корупційних схем і тіньових домовленостей.
Спостерігати за ходом відкритих торгів з оренди нерухомості на Прозорро.Продажі в режимі реального часу можуть усі бажаючі – від спеціальних контролюючих служб і журналістів до звичайних громадян. Учасники, що подали пропозиції на конкретний лот, по черзі роблять ходи під час трьох раундів – в цей час вони збільшують стартову ціну оренди приміщень на Прозорро.Продажі мінімум на один крок, заздалегідь вказаний в оголошенні про аукціон. Після реєстрації на електронному майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа», потенційні орендарі отримують доступ до актуальних торгів по здачі державної та приватної нерухомості в оренду через Прозорро.Продажі. Сьогодні більшість нерухомості для оренди на прозорі аукціони виставляє «Укрпошта», але є багато вигідних лотів і від інших комунальних та приватних установ. В кожному оголошенні орендодавець детально прописує умови використання об’єкту, що здається в оренду через Prozorro.Sale. Під час подання електронної заявки учасники торгів сплачують обов’язкові гарантійні внески, які повертаються усім, крім переможця аукціону. Ціною лоту у публічних торгах, на яких учасники змагаються за право взяти в оренду через Прозорро.Продажі певну державну чи приватну нерухомість, є вартість місячної оренди вказаного об’єкту.

Взяти участь в аукціоні з оренди нерухомості в системі Прозорро.Закупівлі на майданчику sale.ueex.com.ua

З кожним днем відкриті аукціони набирають все більшої популярності - сьогодні до торгів з оренди на Прозорро.Продажі активно долучаються не лише обласні центри, а й невеликі населені пункти. Використовуючи прозорі аукціони для наповнення бюджету міста, локальні органи самоврядування позбавляють себе додаткових клопотів, а потенційні орендарі швидко знаходять потрібну нерухомість за привабливою ціною. Зареєструвавшись на сайті sale.ueex.com.ua - офіційному майданчику ДП «Прозорро.Продажі» - ви отримаєте найкращу сервісну підтримку. Наші професійні консультанти дадуть відповіді на всі питання, допоможуть з реєстрацією та відкриють кілька професійних секретів, що гарантовано забезпечать перемогу! Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів.

title__
message_time__
m_text__