Мала приватизація на офіційному майданчику Прозоро.Продажі

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Офіційно продаж об’єктів малої приватизації на Прозоро стартував у липні 2018 р. – перші лоти на аукціони виставили Житомир, Львів і Ізмаїл. Ініціатором проекту стали активісти команди Prozorro, процес також активно підтримувала Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні. За допомогою електронного аукціону з малої приватизації безліч наших співгромадян започаткували власну справу. Адже щодня тут виставляють на продаж тисячі цікавих приміщень, придбати які можуть усі бажаючі.

Як відбувається мала приватизація на Прозоро.Продажі – переваги відкритих електронних аукціонів

Суть публічних аукціонів з малої приватизації полягає у відкритому та максимально доступному продажу підприємств, будинків, земельних ділянок, цінних паперів, що перебувають у власності держави чи місцевих територіальних громад. Головна умова – вартість об’єктів, виставлених на Прозоро.Продажі, не має перевищувати 250 млн. грн. Власниками лотів в даному випадку виступають Фонд державного майна України, місцеві ради та різноманітні органи приватизації – від загальнодержавних до локальних територіальних громад. Всього за рік завдяки реалізації подібних об’єктів на Прозоро.Продажі держбюджет отримав додаткові 1,7 млрд. грн., при цьому загальна кількість учасників, які змагалися за лоти, склала 2 700 осіб. Головними перевагами відкритих аукціонів з малої приватизації в системі Prozorro.Sale є:
  • доступність;
  • швидкість;
  • публічність і повна прозорість – як для контролюючих органів, так і для звичайних громадян;
  • відсутність додаткових витрат на проведення звичайних офлайн-торгів;
  • залучення великої кількості потенційних покупців;
  • встановлення справедливої ринкової ціни на майно, яке підлягає приватизації.
Раніше держава витрачала чималі кошти на утримання подібних активів, зараз нові власники дають другий шанс приміщенням або транспортним засобам, які не використовувалися роками. Завдяки ДП «Прозорро.Продажі» вдалося зламати застарілий та неефективний підхід до господарювання – сьогодні будь-який підприємець може придбати цікавий об’єкт, не роздаючи при цьому хабарі чи шукаючи «своїх» людей у місцевій владі.

Придбати об’єкти малої приватизації на Прозорро.Продажі через електронний майданчик sale.ueex.com.ua

Будь-які активи малої приватизації на Prozorro.Sale можна придбати через офіційний електронний майданчик ТОВ «Українська енергетична біржа». Усі юридичні і фізичні особи-підприємці, що вчасно зареєструвалися на сайті sale.ueex.com.ua, миттєво отримують доступ до актуальних аукціонів. Своїм клієнтам ми надаємо комплексну підтримку та повний супровід під час участі в торгах. Персональний менеджер проконсультує з будь-якого питання і дасть кілька порад, які забезпечать перемогу. Також на YouTube-каналі біржі є багато навчальних матеріалів, що допоможуть вам і вашим працівникам швидко опанувати роботу з системою. Підписуйтеся на нашу Email-розсилку, дізнавайтеся першими про аукціони на Прозорро.Продажі в нашому Telegram- чи Viber-боті, робіть ставки та перемагайте!

title__
message_time__
m_text__