Як взяти в оренду залізничні вагони на майданчику Prozorro.Sale

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
В кінці 2018 р. ДП «Прозорро.Продажі» запустило пілотний проект з оренди вагонів ПАТ «Укрзалізниця». Його метою стало надання в тимчасове користування дефіцитних вантажних вагонів, які є дуже затребуваними, відповідно, їх оренда принесе державі непоганий прибуток. У перших аукціонах на продаж виставлялося право взяти в оренду вантажні вагони двох типів – зерновози та напіввагони. Сьогодні в одному лоті, як правило, об’єднуються від 5 до 54 вагонів або вантажних цистерн.

Оренда залізничних вагонів через систему Прозорро.Продажі – переваги відкритих електронних торгів

Метою створеного у 2016 р. державного підприємства «Прозорро.Продажі» стала чесна та прозора реалізація державного і комунального майна за принципами електронних тендерів ProZorro. Все починалося з продажу майна збанкрутілих банків, а сьогодні через офіційні майданчики ProZorro.Sale успішно реалізуються об’єкти державної та комунальної власності, дозволи на користування надрами, проводяться аукціони з оренди вагонів «Укрзалізниці» або нежитлової нерухомості і т.д. Всі аукціони в електронній системі Прозорро.Продажі відбуваються чесно та відкрито, оскільки даний підхід унеможливлює створення корупційних схем. Власники вантажу, що хочуть, наприклад, взяти в оренду криті вагони, можуть отримати всю необхідну інформацію заздалегідь. Водночас на вартість оренди в значній мірі впливають самі грузовідправники, оскільки роблять ціну конкурентною та справедливою. Зараз на відкриті торги акціонерне товариство «Укрзалізниця» виставляє до 10% незадіяного парку. Популярності набирає оренда вагонів різних типів, що можуть транспортувати вантаж по Україні (за виключенням окупованих територій), в тому числі підвозити його до морських портів. В цілому по країні парк вагонів складає більше 170 тис. шт., дві третини з них належать саме «Укрзалізниці». З цієї цифри 61 тис. – це вантажні вагони, серед яких близько 28 тис. напіввагонів та більше 10 тис. зерновозів. До речі, найчастіше клієнти беруть в оренду вагони-зерновози і піввагони.

Особливості оренди вантажних вагонів через електронний майданчик ТБ «Українська енергетична біржа»

Для того, щоб орендувати вагони «Укрзалізниці», власнику вантажу необхідно попередньо зареєструватися на одному з офіційних електронних майданчиків, підключених до системи ProZorro.Sale. Обираючи для оренди зерновозів, напіввагонів, хоперів-цементовозів або критих вагонів акредитований майданчик ТБ «Українська енергетична біржа», клієнти можуть бути впевненими у чесному проведенні аукціонів, відсутності дискримінації або упередженого ставлення до окремих учасників, які хочуть взяти вагони в оренду. Торги проходять публічно, а слідкувати за їх перебігом можуть не тільки контролюючі органи, а й журналісти та представники громадськості. При оренді вагонів стартовою ціною лоту є вартість добової оренди одного вагону. Кількість днів, на яку вагони беруться в оренду, точку завантаження та кінцевий пункт призначення сторони узгоджують вже після проведення аукціону. Число учасників аукціону не обмежується, але до торгів допускаються лише ті відправники вантажів, що попередньо підписали договори з ПАТ «Укрзалізниця». На електронному майданчику sale.ueex.com.ua аукціони з оренди вагонів проходять в три раунди. Успіх подібних торгів, проведених в системі «Прозорро.Продажі», пояснюється вільним доступ до аукціонів усіх бажаючих, простими вимогами для участі та повною відкритістю даних.

Як перемогти в аукціоні з оренди вагонів «Укрзалізниці» на майданчику sale.ueex.com.ua – поради фахівців

Головне правило – не намагайтеся подати початкову пропозицію на аукціон з оренди вантажних вагонів в останню хвилину, адже вам просто фізично не вистачить часу для завантаження всіх документів, до того ж, в офісі раптово може вимкнутися світло або невчасно зависне комп’ютер. У настільки важливому питанні краще не покладатися на випадок та по можливості застрахуватися від усіх непередбачуваних обставин. Розібратися з технічними тонкощами вам допоможуть кваліфіковані спеціалісти майданчика ТБ «Українська енергетична біржа». Дзвоніть на телефон нашого контакт-центру, підписуйтеся на Email-розсилку, сторінку біржі у Facebook та канал у Telegram – дізнавайтеся першими про найцікавіші лоти та перемагайте в аукціонах!

title__
message_time__
m_text__ vibtn__