Продаж нерухомості на Прозоро – взяти участь в електронному аукціоні

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Нерухомість на Прозоро – один з найпопулярніших напрямків відкритих електронних аукціонів. Майже кожного дня тут з’являються цікаві об’єкти – квартири, будинки з усіх регіонів України і навіть приватні паркінги в елітних новобудовах. Часто їх ціна є нижчою за ринкову, що робить купівлю нерухомості на Прозоро.Продажі дуже вигідним капіталовкладенням.

Аукціон з нерухомості на Прозоро.Продажі – особливості, корисні поради, найкращі пропозиції

Електронна система Prozorro.Sale була створена у 2016 р. громадськими активістами і волонтерами за підтримки міжнародних партнерів спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Як наслідок ми отримали неймовірно ефективний інструмент боротьби з корупцією – сьогодні всі аукціони з продажу нерухомості на Прозоро.Продажі проходять чесно та відкрито для громадськості, що повністю виключає тіньові домовленості і незаконні зловживання посадових осіб. На спеціальних електронних майданчиках на зразок ТОВ «Українська енергетична біржа» усі бажаючі можуть придбати житлову, нежитлову, промислову або комерційну нерухомість за досить привабливими цінами. Як правило, її власниками виступають державні або приватні компанії, місцеві органи самоврядування, ФГВФО, Нацбанк чи банки, що перебувають на стадії ліквідації. Початкова вартість деяких лотів на аукціонах з продажу нерухомості в Prozoro.Sale складає кілька десятків тисяч гривень, в той же час найдорожчі будівлі тут продаються за сотні мільйонів (наприклад, нежитлове приміщення банку «Хрещатик» або частина елітного ТЦ «Арена Сіті», розташованих у Києві). Окремо варто сказати про відсутність посередників під час придбання нерухомості на Прозоро.Продажі. Всі об’єкти проходять ретельну перевірку, тож не мають сумнівної історії, а процес купівлі/продажу є повністю прозорим – з електронним майданчиком sale.ueex.com.ua ви легко розширите власний бізнес чи покращите житлові умови.

Відкритий продаж нерухомості на Прозоро.Продажі – як знайти цікавий лот

Реєструючись на онлайн-платформі ТОВ «Українська енергетична біржа» - офіційному майданчику Prozorro.Sale – ви миттєво отримуєте доступ до актуальних аукціонів з продажу нерухомості. Ввівши у рядок пошуку на головній сторінці сайту sale.ueex.com.ua регіон, назву організації-власника, площу приміщення, бюджет аукціону, його статус або дату проведення, ви одразу побачите оголошення, що відповідають заданим критеріям. Як показує практика, найбільшою популярністю серед учасників користується нерухомість, яку можна облаштувати під офіс, кафе чи магазин – особливо це стосується приміщень у великих містах чи туристичних зонах. Чималий інтерес громадськості також викликають квартири у новобудовах – такі лоти зазвичай легко знаходять нових власників. Окрім цього, покупців приваблює зручність розташування об’єкту та близькість маршрутів громадського транспорту. До того ж, нерідко аукціони з продажу нерухомості на Прозорро.Продажі оголошуються повторно – відтак початкова ціна об’єкту може зменшитися в кілька разів. На нашому майданчику є докладні відео-інструкції, які допоможуть вам швидко розібратися у всіх тонкощах проведення електронних аукціонів з реалізації нерухомості на Прозоро.Продажі. Зателефонувавши на гарячу лінію за номером + 38 (044) 337-77-65, ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань, що стосуються роботи майданчика та участі в електронних торгах. Реєструйтеся на майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа», робіть ставки та перемагайте в аукціонах! Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів.

title__
message_time__
m_text__