Відступлення права вимоги за кредитом – купити на Прозорро.Продажі

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Відступлення права вимоги за кредитним договором фізичній особі – процес, який вступає в силу після визнання банку-кредитора банкротом та початку його ліквідації. Можливо ви маєте непогашений кредит, а ваш банк в цей час оголошує про своє закриття. Виходить, борг повертати нікому? Зовсім ні – право вимоги за кредитом переходить до третіх осіб, які відтепер можуть придбати його на електронному аукціоні Прозорро.Продажі.

Що таке право вимоги за кредитним договором та як придбати подібний лот в системі ProZorro.Sale

Навіть після закриття банківської установи укладені договори не втрачають чинності – в такому випадку права вимоги за кредитами банк зобов’язаний виставити на публічний продаж в електронній системі ProZorro.Sale. Отже, відступлення права вимоги – це заміна кредитора шляхом передачі зобов’язань приватній компанії або окремій фізичній особі. Відповідно до чинного законодавства, новий кредитор разом з договором отримує усі права свого попередника. Згідно статистики, сьогодні більшу частину активів збанкрутілих банків становлять непогашені кредити. Відступлення прав вимагати повернення кредиту шляхом їх реалізації на електронному аукціоні Прозорро.Продажі дозволить швидше погасити боргові зобов’язання, при цьому сама процедура передачі є чітко визначеною та максимально прозорою. Взяті зобов’язання боржнику доведеться сплачувати новому власнику, який має право вимагати повернення кредиту у повному обсязі. Єдиний, хто не може брати участь в подібному аукціоні – сам позичальник та його поручителі. Варто пам’ятати, що у випадку з іпотечними кредитами власник зберігає за собою житло, куплене в борг. Втратити його можна лише у випадку, якщо позичальник не виконає перед новим кредитором взяті раніше зобов’язання.

Як придбати право вимоги за кредитом на електронному майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа»

Приймаючи участь в аукціонах з продажу прав вимоги за кредитом через електронний майданчик sale.ueex.com.ua, ви отримуєте чудову можливість розширити власний бізнес. Згідно правил, встановлених на Прозорро.Продажі, початкова вартість лотів на подібних торгах складає лише 20-30% від реального розміру боргу. Більшість лотів, які ви знайдете у розділі «Права вимоги за кредитним договором» на майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа», виставляє на аукціони Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Особливо це стосується іпотечних кредитів. Придбати їх може як звичайна фізична особа, так і фінансова або юридична установа, для яких викуп заставного майна фактично являється бізнесом. Звісно, відступлення прав вимоги за непогашеним кредитом – досить складна з юридичної точки зору процедура, але саме тут учасники знаходять дуже цінні пропозиції. Реєструйтеся на майданчику sale.ueex.com.ua, обирайте цікаві лоти та перемагайте в аукціонах! Маєте питання? Телефонуйте до нашого контакт-центру за номером (044) 337-77-65 або пишіть на електронну пошту etm@ueex.com.ua.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__