Аукціони Аграрного фонду України на майданчиках Прозорро.Продажі

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Публічне акціонерне товариство «Аграрний фонд» на сьогоднішній день являється одним з найбільших учасників ринку сільськогосподарської продукції. Засноване у 2013 р. згідно постанови Кабінету Міністрів України, підприємство займається закупівлею зерна за форвардними контрактами, реалізацією борошна, зерна та мінеральних добрив власного виробництва.

Продаж резервів Аграрного фонду України через електронну систему Prozorro.Sale

ПАТ «Аграрний фонд» є державною організацією – його діяльність контролює Міністерство аграрної політики і продовольства. Головними завданнями компанії є забезпечення сприятливих умов для функціонування та розвитку агропромислового комплексу країни, регулювання ринку сільськогосподарської продукції, підтримка вітчизняних товаровиробників. Дана структура відповідає за залучення інвестицій в аграрний сектор, забезпечує злагоджений обіг сільськогосподарської продукції на ринку. Окрім цього, Аграрний фонд України є гарантом продовольчої безпеки країни, він запобігає необґрунтованому зростанню цін на сільськогосподарські товари та формує спеціальний інтервенційний фонд. Сьогодні у спеціально відведених для цього сховищах Аграрного фонду зберігаються запаси окремих видів продовольства, які при настанні форс-мажорних обставин стануть гарантією продовольчої незалежності нашої держави. Час від часу дані товари підлягають списанню – цей момент є дуже цікавим, оскільки наразі суспільству невідомо, кому й за скільки продаються тонни зерна, борошна і цукру. Подібні непрозорі схеми стають ідеальним підґрунтям для розвитку корупції. Змінити ситуацію допоможе відкритий продаж резервів Аграрного фонду через електронні аукціони системи Прозорро.Продажі. Створений 2016 р. автоматизований модуль для проведення публічних аукціонів з реалізації та здачі в оренду державного, комунального і приватного майна Prozorro.Sale швидко довів свою ефективність. За три роки завдяки прозорим онлайн-торгам було продано активів загальною вартістю 21 млрд. грн. Дуже скоро прибуток зросте в рази, оскільки в майбутньому кількість об’єктів, що виставляється на аукціонах Прозорро.Продажі, значно збільшиться – це стосується і невикористаних резервів Аграрного фонду.

Вигідно придбати списані резерви Аграрного фонду України – на майданчику sale.ueex.com.ua

Взяти участь у відкритому аукціоні з продажу великих партій сільськогосподарської продукції усі бажаючі зможуть на електронному майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа». Своїм клієнтам ми пропонуємо високий рівень обслуговування та найкращу сервісну підтримку. Реєструючись на сайті sale.ueex.com.ua, ви отримуєте швидкий доступ до актуальних торгів Аграрного фонду та інших учасників. Персональний менеджер відповість на всі ваші питання, також на майданчику є безліч навчальних матеріалів, за допомогою яких ви та ваші співробітники швидко опануєте роботу з системою Прозорро.Продажі. Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів.

title__
message_time__
m_text__