logo-prozorro акредитований майданчик

Купити металобрухт державних підприємств на майданчику Прозоро.Продажі

Пошук аукціону
objectID__
title__
description__
value__ currency__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
Старт аукціону: auction_date__
Замовник
procuringEntity__
Україна підтримує світовий тренд зі збереження екології і переробки вторсировини – саме тому металобрухт на Prozorro.Sale користується чималим попитом. До цієї категорії входить металобрухт чорних і кольорових металів, який найчастіше продають на вагу. Якщо у вас є непотрібний металолом, ви зможете вигідно продати його на електронному майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа». Адже деякі лоти в категорії металобрухт на Прозоро.Продажі коштують від 15 тисяч до 1 мільйона гривень.

Продаж металобрухту державних підприємств на електронних аукціонах Prozorro.Sale

Метою створення системи відкритих онлайн-аукціонів Prozorro.Sale став чесний та публічний продаж державного майна – будинків, заводів, літаків, автомобілів, меблів або металобрухту. Підхід, за яким сьогодні організовуються електронні торги з реалізації металобрухту, зводить нанівець будь-які спроби побудувати корупційну схему або отримати після завершення аукціону незаконний «відкат». Державні, комунальні і приватні організації часто виставляють в Прозорро металобрухт – здавалося б нікому не потрібні браковані або бувші у використанні металеві вироби і їх частини, відходи від промислового виробництва, обробки чорного або кольорового металу та їх сплавів. Реалізація металобрухту на Prozorro.Sale має безліч переваг – не потрібно витрачати час і сили на пошук потрібної сировини. Особливо це стосується підприємців-металургів, які тепер можуть закупляти дефіцитний металобрухт в один клік. Найчастіше на Prozorro металобрухт потрапляє у якості відходів виробництва, автомобілів, що вийшли з ладу, або як частина капітальних будівель, які лишилася після їх ліквідації. Наприклад, безумовним лідером з виставлення подібних лотів на електронних аукціонах Prozorro.Sale є ПАТ «Укрзалізниця» - лише за кілька днів підприємству вдалося реалізувати 65 000 т металобрухту загальною вартістю 350 млн. грн. Зазвичай це списані старі рейки, залізничні вагони та їх запчастини, які замість того, щоб опинитися на звалищі, приносять власникам прибуток. Чорний і кольоровий металобрухт на Prozorro можна придбати у вигляді автомобільних акумуляторів, дротів, частин промислового обладнання або металевої стружки. Все, що потрібно, аби прозоро придбати металобрухт – зареєструватися на електронному майданчику sale.ueex.com.ua.

Швидкий продаж металобрухту на Прозоро.Продажі через офіційний майданчик ТОВ «Українська енергетична біржа»

Обираючи для купівлі/продажу металобрухту наш майданчик, ви отримуєте найвищий рівень сервісу та всебічну підтримку під час участі в електронному аукціоні. Персональний менеджер відповість на усі питання, допоможе зареєструватися та правильно подати необхідну документацію. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта – допоможемо зорієнтуватися у роботі системи Prozorro.Sale та підкажемо виграшну стратегію. Підписавшись на Email-розсилку, боти у Telegram та Viber і сторінку у Facebook, ви першими дізнаватиметеся про найцікавіші лоти з продажу металобрухту на Prozorro. Реєструйтеся на сайті sale.ueex.com.ua, обирайте потрібні аукціони та перемагайте в аукціонах!