Відкриті аукціони конфіскату на електронному майданчику Prozorro.Sale

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Про величезні сховища, заповнені митним конфіскатом, в Україні ходять легенди. Дійсно, партії конфіскату, які незаконним шляхом намагаються провезти через кордон, працівники Державної митної служби вилучають мало не щодня. Сьогодні лише невелика частина цього «добра» виставляється на спеціальних аукціонах – конфіскат може приносити державі прибуток, але для цього потрібен чесний і прозорий механізм його реалізації.

Вільний продаж митного конфіскату в Україні через систему Прозорро.Продажі

На початку осені 2019 року новопризначений голова Державної митної служби України Максим Нефьодов повідомив про намір реалізації вилученого конфіскату на аукціоні в електронній системі Prozorro.Sale. Пілотний проект державного підприємства «Прозорро.Продажі» був успішно запущений у 2016 р. Його головним завданням стала цілком прозора та публічна реалізація державного майна на відкритих електронних аукціонах. По факту на балансі держави знаходиться чимало об’єктів, на утримання яких витрачаються зайві кошти – зокрема це стосується і конфіскату. Сьогодні на публічних торгах Prozorro.Sale усі бажаючі можуть придбати будинок, квартиру, автомобіль чи дозвіл на розробку корисних копалин. Не менш дієвим інструментом отримання прибутку від невикористаних активів виявилася їх оренда. Наприклад, окрім нерухомості на офіційному майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа» в оренду здаються вантажні вагони ПАТ «Укрзалізниця». Загалом в електронній системі Prozorro.Sale було проведено більше 243 тис. публічних аукціонів, в яких взяли участь 15 700 учасників. За три роки держава заробила 21 млрд. грн. і ця цифра буде збільшуватися, оскільки в найближчому майбутньому перелік товарів, що виставляються на торги, значно збільшиться, в тому числі і за рахунок конфіскату. За оцінками експертів зовсім скоро придбати конфіскат в Україні також можна буде через електронні аукціони ДП «Прозорро.Продажі». Це значно розширить ринок, оскільки зараз продаж конфіскату відбувається виключно через єдину систему електронних торгів, яка по суті являється монополістом. Проведення аукціону митного конфіскату в Україні із залученням 44 акредитованих майданчиків Prozorro.Sale, в тому числі і ТОВ «Українська енергетична біржа», привабить максимальну кількість покупців. Це, в свою чергу, дозволить швидко продати виставлені лоти за конкурентною ринковою ціною. Митний конфіскат більше не припадатиме роками пилом в забутих ангарах, а приноситиме додатковий дохід – просто зараз, в режимі реального часу. До того ж, при проведенні повторного аукціону ціна лоту знижується, відповідно, для покупців з’являється унікальна можливість купити конфіскат у два або три рази дешевше від його початкової вартості.

Як купити конфіскат на sale.ueex.com.ua – авторизованому майданчику ДП «Прозорро.Продажі»

Серед конфіскованого майна нерідко зустрічаються справжні «скарби» - човни, яхти, літаки, люксові іномарки або надсучасні гаджети. Немало в Україні і митного конфіскату, доступного широкому колу покупців – побутова техніка, одяг, взуття, меблі, предмети інтер’єру, прикраси, домашній текстиль, канцелярські товари та багато-багато іншого. Держава витрачає кошти на зберігання конфіскату, в той час як може отримати непоганий дохід від його реалізації. А бездоганно відпрацьований механізм електронних аукціонів Prozorro.Sale допоможе зробити це легко, швидко та максимально вигідно. В майбутньому взяти участь в аукціоні конфіскату всі бажаючі зможуть через електронний майданчик sale.ueex.com.ua – офіційну онлайн-платформу, що має відповідну акредитацію Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України. Обираючи майданчик ТОВ «Українська енергетична біржа», ви отримуєте фахову підтримку наших спеціалістів. Персональний менеджер допоможе зареєструватися, знайти потрібний аукціон конфіскату та правильно оформити всі документи. На майданчику sale.ueex.com.ua вас чекають:
  • професійні консультації;
  • якісне технічне забезпечення;
  • зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту;
  • цікаві навчальні матеріали;
  • оперативне інформування про появу нових аукціонів
Реєструйтеся на майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа», обирайте вигідні аукціони конфіскату, робіть ставки та перемагайте! Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових торгів.

title__
message_time__
m_text__