logo-prozorro акредитований майданчик

Квоти підтримки на Prozorro.Sale

Пошук аукціону
Кількість аукціонів за вашим запитом: 2
REM001-UA-20241011-57510
Аукціон з розподілу додаткової річної квоти підтримки для об’єктів електроенергетики або черг будівництва (пускових комплексів) об’єктів електроенергетики, що виробляють електричну енергію з інших вид
Вид альтернативного джерела енергії - інші види альтернативних джерел енергії (крім енергії сонячного випромінювання, енергії вітру, доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії - вир
12.00 eurocent
Редагування доступне
32 дн. 12 год. 48 хв.
Завершення: 13.11.2024 20:00
Старт аукціону: 14.11.2024 11:00
Замовник
ДП "ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ"
REM001-UA-20240926-46460
Аукціон з розподілу додаткової річної квоти підтримки для об’єктів електроенергетики або черг будівництва (пускових комплексів) об’єктів електроенергетики, що виробляють електричну енергію з енергії
Вид альтернативного джерела енергії - енергія сонячного випромінювання; Частка річної додаткової квоти, що розподіляється на аукціоні - 11000 кіловат; Тип аукціону - аукціон закритого типу.
9.00 eurocent
Прийняття заяв на участь
18 дн. 12 год. 48 хв.
Завершення: 30.10.2024 20:00
Старт аукціону: 31.10.2024 12:55
Замовник
ДП "ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ"
objectID__
title__
description__
value__ currency__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
Старт аукціону: auction_date__
Замовник
procuringEntity__
Перехід на екологічну енергетику – глобальний тренд, до якого поступово приєднується і Україна. Важливим кроком у цьому напрямку стало проведення торгів зеленою енергією на електронних майданчиках системи Prozorro.Sale. Цього року виробники відновлюваної енергетики мають можливість придбати на майданчику Української енергетичної біржі спеціальні квоти державної підтримки, які забезпечать їм стабільний ринок збуту на найближчі 12 років.

Як знизити вартість екологічної енергії в Україні – продаж альтернативних енергоресурсів на аукціонах Prozorro.Sale

Все більше українців задаються питаннями: чому сонячну енергію називають «зеленою» і чи доцільно інвестувати в такий бізнес? Виробництво так званої зеленої енергії має численні переваги. Сонце, вітер і вода можуть слугувати екологічно чистими джерелами енергії, які є абсолютно безпечними для навколишнього середовища та, що важливо, цілком безкоштовними.

Особливості «зеленої» енергії

Енергія від сонця, вітру або гідроелектростанцій не завдає шкоди людям та природі. Це особливо важливо на тлі зростання природних катаклізмів та актуальних для України загроз, таких як постійні ракетні обстріли та тривалі блекаути. Через це попит на екологічну енергію в нашій країні стрімко зростає. Енергія вітру активно використовується в Європі, США та Китаї. Великі сонячні електростанції функціонують в Іспанії та Німеччині, а в Каліфорнії працює найбільша у світі сонячна електростанція. Такі відомі бренди, як Apple, Google та IKEA, вже перейшли на споживання зеленої енергії. Зелена енергія має низку переваг перед традиційними джерелами:
  • доступність;
  • відсутність шкідливих викидів;
  • великі перспективи розвитку галузі.
В Україні тенденція до використання зеленої енергії тільки починає набирати обертів. Споживання відновлюваної енергії становить лише 2%, тоді як у Західній Європі цей показник сягає 50-70%. Основною причиною є високі тарифи на зелену енергію, які роблять її недоступною для широкого кола споживачів

Впровадження квот підтримки на екологічну енергію в Україні

Хоча вартість зеленої електроенергії в Україні залишається високою, уряд здійснює низку кроків для її здешевлення. Продаж зеленої енергії на онлайн-аукціонах Прозорро.Продажі підтримає вітчизняних виробників та допоможе знизити її ціну.

Переваги участі в аукціонах з продажу квот підтримки на майданчику sale.ueex.com.ua

На торги у цьому випадку виставляються річні квоти підтримки для виробників сонячної, гідро- та вітрової електроенергії. Згідно з нормативами, обсяг квот складає 110 МВт і розподіляється наступним чином:
  • сонячна енергія – 11 МВт;
  • вітрова – 88 МВт
  • інші альтернативні джерела – 11 МВт.
Стартова ціна квот підтримки:
  • для сонячної та вітрової енергії – 9 євроцентів за 1 кВт-год;
  • для інших джерел – 12 євроцентів за 1 кВт-год.
Щоб взяти участь в аукціонах, необхідно зареєструватися на одному з офіційних майданчиків Prozorro.Sale. Платформа Української енергетичної біржі має великий досвід у цій сфері. До торгів не допускаються лише виробники, які вже отримували державну підтримку, зокрема, у вигляді «зеленого тарифу». Звернувшись до фахівців платформи sale.ueex.com.ua, ви отримаєте якісне обслуговування та надійну технічну підтримку. Персональний менеджер проконсультує з усіх питань електронних торгів зеленою енергією. Для новачків доступні відеоінструкції на нашому сайті, а також регулярна Email-розсилка та інформація про аукціони у Telegram-боті.