Продаж авто державної власності на офіційному майданчику Prozorro.Sale

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Товари, які надзвичайно затребувані на електронних аукціонах Прозоро.Продажі – автомобілі, нерухомість, земельні ділянки, права вимоги за кредитами, дозволи на видобуток нафти і газу. Завдяки сучасному підходу до проведення торгів сьогодні купити онлайн можна будь-що, в тому числі і майже нові автомобілі: головне, мати комп’ютер і стабільне з’єднання з мережею Інтернет.

Як купити авто в Прозоро.Продажі – поради фахівців майданчика ТОВ «Українська енергетична біржа»

Автомобілі давно стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Однак багато потенційних автовласників через брак коштів лише мріють про власну машину. У цьому і полягає перевага електронних аукціонів – на Прозоро авто можна придбати за доступною ціною. Часто на торги виставляються автомобілі в ідеальному стані (це стосується і авто преміум-класу), а ціна таких лотів є значно нижчою за ринкову. Через електронну систему Prozorro.Sale швидко та ефективно відбувається продаж авто державної власності – в багатьох випадках підприємства не користуються цими машинами, водночас витрачаючи бюджетні кошти на їх обслуговування. Наприклад, у 2017 р. ПАТ «Укрпошта» мала на своєму балансі 1100 автомобілів, 30% з яких просто стоять в гаражі. За старими нормами процедура їх списання займала надто багато часу, в той час як на Прозоро.Продажі автомобілі підприємства реалізовуються швидко, відкрито та без бюрократичної тяганини. Сьогодні на офіційних майданчиках на зразок sale.ueex.com.ua, підключених до електронного модуля Prozorro.Sale, на продаж виставляються наступні типи автомобілів:
  • легковий автотранспорт;
  • вантажні автомобілі;
  • елітні іномарки преміум-класу;
  • броньовані інкасаторські автомобілі;
  • різноманітна спецтехніка;
  • автомобільні причепи.
Серед виставлених на Прозоро.Продажі автомобілів можна знайти як зовсім нові екземпляри, так і непрацюючі моделі – їх ціна становить лише кілька тисяч гривень, зазвичай покупцями таких лотів стають різноманітні СТО та автомайстерні.

Як купити автомобіль на Прозоро.Продажі через майданчик sale.ueex.com.ua

На електронних аукціонах Прозоро.Продажі автомобілі продаються чесно та публічно – без корупційних схем і тіньових домовленостей. Завдяки системі Prozorro.Sale продаж державних автомобілів відбувається цілком прозоро – вся інформація знаходиться у публічному доступі, а будь-які порушення одразу фіксуються та оскаржуються. До того ж, завдяки реалізації непотрібних автомобілів на Прозоро.Продажі державні організації швидко та цілком законно збувають зайві активи, отримуючи за це непоганий дохід. Хочете придбати авто через електронні аукціони Prozorro.Sale – реєструйтеся на майданчику sale.ueex.com.ua! Тут ви отримаєте найкращий рівень сервісу та бездоганну технічну підтримку. За допомогою детальних відео-інструкцій ви легко опануєте роботу з майданчиком та навчитеся брати участь в аукціонах з продажу автомобілів на Прозоро.Продажі. Персональний менеджер дасть відповіді на будь-які питання та підкаже, як обрати на 100% безпрограшну стратегію. Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів.

title__
message_time__
m_text__