logo-prozorro акредитований майданчик
У червні 2019 р. керівництво Держагентства лісових ресурсів підписало меморандум про співпрацю з ДП «Прозорро.Продажі» - тепер кожен аукціон з продажу необробленої деревини проходить чесно, відкрито та максимально прозоро. Основною метою даної угоди стало об’єднання зусиль для створення повноцінного та прозорого ринку продажу деревини. Завдяки цьому лісокористувачі, що здійснюють заготівлю лісу-кругляку по всій Україні, отримали можливість продавати свої товари швидко та максимально прибутково. На сьогоднішній день існує близько 60 видів рубки дерев: щорічно лісові господарства України заготовляють до 20 млн. куб. м деревини хвойних і листяних порід. Після прийнятих нововведень взяти участь в аукціонах з продажу лісу стало надзвичайно легко – достатньо лише зареєструватися на спеціальному електронному майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа».

Відкритий продаж лісу-кругляку в електронній системі Прозорро.Продажі

Ще зовсім недавно продаж лісу фактично був незаконним, оскільки не існувало чітких правових норм, які б регулювали цей процес. Тож запровадження електронних торгів з продажу необробленої деревини через майданчики системи Prozorro.Sale вирішило багато болючих питань. Такі аукціони є повністю відкритими для всіх учасників, а також державних і громадських спостерігачів. Все, що потрібно для участі в торгах – зареєструватися на офіційно акредитованому майданчику sale.ueex.com.ua та вчасно зробити ставку на обраний лот. Спочатку до проекту приєдналися Київська та Житомирська області, зараз ліс-кругляк успішно реалізується онлайн лісозаготівельними підприємствами по всій країні. Власниками та безпосередніми продавцями необробленої деревини на аукціоні системи Prozorro.Sale виступають вітчизняні лісові господарства. В свою чергу, предметом продажу стають лісові матеріали різних порід, які лісозаготівельні підприємства формують в лоти різного об’єму. Наприклад, за один раз учасник може придбати до 500 кубометрів дров’яної деревини промислового призначення або лісу-кругляку загальною вартістю 300 тис. грн. Сировини, що виставляється на електронних торгах необробленою деревиною в системі Прозорро.Продажі, наразі вистачає для задоволення потреб як малого бізнесу, так і великих компаній. Більше не потрібно витрачати час та подорожувати по всій країні у пошуках потрібних матеріалів. З переведенням аукціону з продажу необробленої деревини в онлайн-формат найбільш вигідні пропозиції знайдуть вас самі!

Як взяти участь в електронних аукціонах з продажу лісу на майданчику sale.ueex.com.ua

За три роки існування державного підприємства «Прозорро.Продажі» було проведено 244 тис. онлайн-аукціонів, в яких взяли участь майже 16 тис. учасників. На даний момент загальний прибуток склав 21,5 млрд. грн., та ця цифра постійно зростає. В багатьох випадках за виставлені лоти точиться запекла боротьба, завдяки чому їх стартова ціна зростає в кілька разів – відповідно, збільшуються і надходження до держбюджету. Майданчик ТОВ «Українська енергетична біржа» від самого початку співпрацює з системою Прозорро.Продажі. Наразі компанія є одним з найприбутковіших електронних майданчиків, під’єднаних до модуля Prozorro.Sale. Наші клієнти отримують найвищий рівень сервісу та якісну технічну підтримку. Персональний менеджер відповість на будь-які запитання, допоможе зареєструватися та вчасно нагадає про проведення аукціону з продажу необробленої деревини. Підписуйтеся на Email-розсилку, канал біржі у Viber і Telegram та сторінку у Facebook, обирайте цікаві аукціони та перемагайте!