Продаж запасів Державного агентства резерву України на Prozorro.Sale

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Держрезерв – спеціальна установа, створена постановою Кабінету Міністрів України ще у 1991 р. Тоді ж законодавством було затверджено перелік та обсяг товарів, які мають входити до фондів матеріального резерву нашої країни. Сучасне Державне агентство резерву України функціонує відповідно до однойменного положення №517, прийнятого у 2014 р., згідно з яким дана структура відноситься до центральних органів виконавчої влади. Сьогодні його діяльність контролює Кабмін, зокрема – Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Головним завданням Держрезерву є впровадження політики держави в сфері створення та використання матеріального резерву. Починаючи з 2015 р. в організації було проведено ряд дієвих реформ. Новому керівництву вдалося значно збільшити ефективність управління та повністю реорганізувати процес ведення господарської діяльності у Державному агентстві резерву.

Чому списані фонди Держрезерву України варто продавати на аукціонах Prozorro.Sale?

Центральний офіс установи знаходиться у м. Києві, всього ж до її складу входять 33 державні підприємства, розташовані майже в усіх областях України. Серед них:
  • сім складів і холодильних камер;
  • шість хлібокомбінатів;
  • чотири хлібні бази;
  • п’ять нафтопереробних заводів;
  • один науково-дослідний інститут.
Загалом перелік продукції, що має зберігатися у Держрезерві, складається з 70 пунктів товарів стратегічного значення (продукти харчування, нафта, паливо, сировина для промислового виробництва і т. д.) та 3800 найменувань продуктів мобілізаційного резерву. Довгий час Держрезерв України був закритою установою, але нова політика організації спрямована на максимальну відкритість і комунікацію з громадськістю. Впроваджені зміни чудово поєднуються з основними принципами роботи ДП «Прозорро.Продажі». Тож реалізація невикористаних активів Держрезерву, що в даний момент підлягають списанню, через публічні електронні аукціони стане логічним продовженням розпочатих реформ.

Продаж невикористаних активів Державного резерву України через електронний майданчик sale.ueex.com.ua

За три роки завдяки системі публічних електронних аукціонів Прозорро.Продажі, створеній спільними зусиллями волонтерів, громадських активістів, Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, Нацбанку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки міжнародних донорів, вдалося заробити 21 млрд. грн. – більшість цих коштів поповнили держбюджет. Реалізація активів Держрезерву через офіційні електронні майданчики, підключені до системи Prozorro.Sale, дозволить продавати великі партії товарів швидко, прибутково та без зайвої бюрократичної тяганини. Вся інформація, що стосується електронних торгів Держрезерву, буде у відкритому доступі – за аукціонами Прозорро.Продажі в режимі онлайн спостерігають десятки громадських активістів, представників преси та звичайних громадян. Будь-які порушення встановленої процедури одразу фіксуються, до того ж набувають широкого розголосу в засобах масової інформації. В майбутньому для участі у відкритих аукціонах Держрезерву всі бажаючі мають зареєструватися на майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа». Своїм клієнтам ми гарантуємо високий рівень сервісу та технічної підтримки. Професійні оператори нашого call-центру за необхідності проведуть розгорнуту консультацію – дадуть відповіді на питання, допоможуть зареєструватися та обрати потрібний аукціон Держрезерву. Підписуйтеся на нашу Email-розсилку та канали біржі у Viber і Telegram – будьте в курсі усіх новин, що стосуються електронних торгів в системі Прозорро.Продажі.

title__
message_time__
m_text__