Зареєструватися у Чернігові на аукціон з продажу необробленої деревини

З 01 лютого 2020 р. стати учасником аукціону з продажу необробленої деревини у Чернігові або будь-якому іншому місті України ви можете, скориставшись електронним майданчиком ТБ «Українська енергетична біржа». Саме в цей день набуло чинності рішення уряду про обов’язкову реалізацію усіх видів матеріалів, заготовлених українськими лісгоспами, на торгах Прозорро.Продажі. Поки що дія Постанови №1178 поширюється лише на великі лісництва зі значним річним оборотом. Однак влада вже працює над розширенням цих обмежень.

У Чернігові майже кожен аукціон з продажу необробленої деревини проходить на Прозорро.Продажі

Ще у 2019 р. Міністерство енергетики та захисту довкілля разом з ДП «Прозорро.Продажі», Державним агентством лісових ресурсів і експертами незалежної організації Офіс ефективного регулювання BRDO розробили експериментальний проект, згідно з яким великі партії деревних матеріалів окремі лісгоспи зобов’язуються реалізовувати через електронні майданчики на зразок sale.ueex.com.ua. Це нововведення має на меті суттєво зменшити, а у перспективі взагалі ліквідувати тіньовий ринок, частка якого ще у минулому році складала 20%.

Раніше лісозаготівельні підприємства укладали договори купівлі-продажу напряму. При чому громадськість не мала ніякого уявлення про фактичні обсяги продажу та отриманий прибуток. Звичайно, цією ситуацією користувалися чимало посадовців, занижуючи ціни для конкретних покупців та отримуючи натомість чималі хабарі. Як наслідок – збагачення окремих чиновників завдавало збитків довіреним їм підприємствам. Разом із впровадженням електронної системи обліку, аукціон з продажу необробленої деревини у м. Чернігів зробить цей процес повністю прозорим та відкритим.

Торги Prozorro.Sale забезпечують чесніть та неупередженість. Ставки робляться анонімно, тож до їх закінчення організатор не має уявлення, хто у підсумку переможе і придбає лот. Система обирає переможця автоматично, завдяки чому виключаються будь-які намагання учасників вплинути на кінцевий результат аукціону з продажу необробленої деревини у Чернігові чи будь-якому іншому регіоні.

Обрати майданчик sale.ueex.com.ua для участі в аукціоні з продажу необробленої деревини у м. Чернігів

Рішення використовувати для реалізації лісоматеріалів електронні майданчики на зразок ТБ «Українська енергетична біржа» виявилося надзвичайно успішним. Сьогодні їх більше 40 і кожен онлайн-сервіс самостійно залучає потенційних покупців, роз’яснює їм принципи роботи системи Прозорро.Продажі та допомагає підготуватися до участі в аукціоні з реалізації необробленої деревини. Це також суттєво економить бюджетні кошти.

Після впровадження відповідної Постанови, яка дозволила продаж лісоматеріалів на аукціонах Prozorro.Sale, зокрема майданчику ТБ «УЕБ», вже проведено 874 аукціони, до яких долучилися 348 учасників. Загальний прибуток від реалізації деревини вже перетнув позначку у 200 млн. грн. і ця цифра росте з космічною швидкістю.

Якщо ви теж хочете перемогти в аукціоні з продажу необробленої деревини у м. Чернігів, скоріше телефонуйте нашим консультантам - (044) 337-77-65. Отримуйте сповіщення про появу нових лотів на електронну пошту або в нашому Телеграм-боті.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__