Зареєструватися на аукціон з продажу необробленої деревини у м. Київ

Хочете прийняти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини у Києві чи будь-якому іншому регіоні України? Найзручніший спосіб зробити це – долучитися до відкритих торгів Прозорро.Продажі, попередньо зареєструвавшись на акредитованому майданчику ТБ «Українська енергетична біржа».

Зміни у законодавстві, що стосуються аукціонів з продажу необробленої деревини у м. Київ та інших регіонах країни

Реалізація необробленої деревини – відносно новий, однак достатньо прибутковий напрямок аукціонів в електронній системі Prozorro.Sale. Тут і раніше продавали різноманітні деревні матеріали, заготовлені вітчизняними лісгоспами. Однак з 01 лютого 2020 року це правило стало обов’язковим – в першу чергу для організацій, річний прибуток яких складає більше 10 млн. грн. Саме це обмеження вказується в ухваленій Кабінетом Міністрів Постанові №1178, яка стосується продажу необробленої деревини на електронних аукціонах.

Згідно з новими нормами, на майданчики, що підключені до Прозорро.Продажі, державні підприємства зобов’язані виставляти мінімум 25% планових щомісячних обсягів заготівлі. Ця сировина формується лише у великі лоти мінімальним об’ємом 150 кубометрів або з бюджетом від 200 000 грн.

На Prozorro.Sale нові торги необробленою деревиною проводяться мало не щодня. Усього за сім місяців роботи тут було оголошено 862 прозорі аукціони, на які зареєструвалися 345 учасників. Загальний прибуток склав 208 млн. грн. Тепер ці кошти йдуть на розвиток галузі, хоча раніше банально розкрадалися недобросовісними чиновниками.

Загалом же протягом чотирьох років у системі Прозорро.Продажі, в тому числі на майданчику sale.ueex.com.ua, було проведено 309 тис. публічних торгів. Завдяки їм державний та місцеві бюджети різних рівнів поповнилися на 29,3 млрд. грн. Чим такі аукціони відрізняються від звичайних торгів, навіть якщо вони також проводяться в електронному форматі? Кожен учасник зобов’язаний надати повний пакет документів, що будуть доступні для перегляду усім – журналістам, громадським організаціям, що протидіють корупції, а також звичайним користувачам.

Майданчик ТБ «УЕБ» допоможе підготуватися до аукціону з продажу необробленої деревини у Києві та інших регіонах України

Для того, щоб прийняти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини у Києві, Полтаві, Тернополі чи будь-якому іншому місті нашої країни, треба виконати кілька простих кроків:

  1. зареєструватися сайті sale.ueex.com.ua;
  2. використовуючи фільтри, у розділі «Деревина» обрати торги з потрібними характеристиками;
  3. в особистому кабінеті завантажити усі необхідні документи;
  4. сплатити обов’язковий реєстраційний та гарантійний внесок;
  5. зробити ставку;
  6. укласти договір та оплатити придбані лоти.

Більше інформації про аукціон з продажу необробленої деревини у м. Київ ви зможете дізнатися, зв’язавшись із нашими консультантами - (044) 337-77-65. Отримуйте сповіщення про появу нових торгів на електронну пошту або налаштуйте підписку за власним смаком у нашому Телеграм-боті.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__