На аукціон з продажу необробленої деревини у м. Львів запрошує ТБ УЕБ

Згідно нових нормативів, які були впроваджені на початку 2020 р., кожен великий аукціон з продажу необробленої деревини у Львові проводиться в електронній системі Прозорро.Продажі. До цього кроку український уряд підштовхнула непрозорість процесу реалізації заготовлених лісоматеріалів, а також жорстка вимога подолати корупцію з боку власних громадян та міжнародних партнерів.

Головні відмінності прозорого аукціону з продажу необробленої деревини у Львові

Різні види лісоматеріалів і раніше продавались на електронних аукціонах, у тому числі на ТБ «Українська енергетична біржа» - офіційному майданчику Prozorro.Sale. Однак з 01 лютого 2020 р. ця вимога стала обов’язковою. Поки що на відкритому аукціоні з продажу необробленої деревини у м. Львів ви знайдете великі лоти – вартістю мінімум 200 000 грн. та об’ємом від 150 кубометрів. До того ж, обов’язково їх повинні виставляти тільки найбільші лісгоспи, що мають річний прибуток понад 10 млн. грн.

До цього у більшості випадків лісозаготівельні підприємства співпрацювали з покупцями напряму, занижуючи ціни та приховуючи реальні прибутки. Внаслідок подібного нехтування законодавчо встановленими правилами держава зазнавала значних збитків, у той час як окремі чиновники примножували свої статки. Це наочно демонструє статистика: з моменту впровадження нових правил вже відбулося 885 електронних аукціони, які менше ніж за рік принесли лісозаготівельній галузі 218 млн. грн.

Головними перевагами використання системи Прозорро.Продажі для проведення аукціону з продажу необробленої деревини у Львові є чесність та неупередженість. Більше ніяких поборів і відкатів. Щоб перемогти у торгах, вам необхідно зареєструватися на майданчику sale.ueex.com.ua та отримати усю потрібну інформацію у персонального менеджера. Специфіка таких аукціонів полягає у тому, що учасники роблять свої ставки анонімно. Тож організатор до останнього не знає назву чи ім’я переможця.

Майданчик ТБ «УЕБ» запрошує до участі в аукціоні з продажу деревини у м. Львів

Завдяки торгам на Прозорро.Продажі Україна поступово долає корупцію. Прозорі аукціони створюють вільну конкуренцію – за таких умов кожен учасник змушений грати за чіткими правилами, а виставлені на продаж товари збувають за ринковими цінами. Сьогодні на майданчику sale.ueex.com.ua можна придбати що завгодно – від канцтоварів та шкарпеток до елітних будинків, початкова вартість яких складає мільйони гривень. Загалом за чотири роки проведено 309 тис. відкритих торгів, на які зареєструвалися 22 тис. учасників.

Зараз прибуток, отриманий від прозорої реалізації чи здачі в оренду об’єктів малої приватизації, майна банкрутів, державної і комунальної нерухомості, автомобілів, земельних ділянок, металобрухту, вагонів «Укрзалізниці» складає 29,3 млрд. грн. Та ця цифра регулярно збільшується, адже щодня до аукціонів Прозорро.Продажі долучається все більше нових учасників.

Цікавитеся аукціоном з продажу необробленої деревини у м. Львів? Скористайтеся послугами майданчика ТБ «УЕБ»! Високий рівень обслуговування, постійне оновлення даних про торги, зручний функціонал та надійна технічна підтримка – наші беззаперечні переваги. Щоб бути в курсі останніх новин, підписуйтеся на нашу Email-розсилку, а також отримуйте сповіщення про оголошення торгів у спеціальному Телеграм-боті.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__