Проведення аукціону з продажу необробленої деревини у Рівному

Відповідно до урядової Постанови №1178, кожен великий аукціон з продажу необробленої деревини у м. Рівне та інших областях сьогодні проводиться в електронній системі Прозорро.Продажі. Це рішення було ухвалене для залучення більшої кількості покупців. Також проведення торгів у онлайн-форматі зробить реалізацію лісу, заготовленого державними підприємствами, значно прозорішою, знищивши старі корупційні схеми.

Нові правила продажу необробленої деревини у Рівному та інших містах України

Необробленою деревиною називають лісоматеріали, отримані шляхом розділення на частини цілих стовбурів і колод для подальшої переробки. Відповідно до положень ухваленої Кабміном Постанови про реалізацію заготовленого лісу на електронних аукціонах, починаючи з 01 лютого 2020 р. частина деревини рівненських лісгоспів виставляється на спеціальних майданчиках на зразок ТБ «Українська енергетична біржа». Всього у Рівненській області працюють 19 лісозаготівельних господарств, причому діяльність багатьох із них неодноразово пов’язувалась зі скандалами та корупційними махінаціями.

Зараз до публічних торгів Прозорро.Продажі долучаються ті підприємства, річний прибуток яких перевищує 10 мільйонів гривень. Ще одна обов’язкова умова – на аукціон з продажу необробленої деревини у Рівному чи будь-якому іншому місті поки що виставляються лоти, об’єм яких перевищує 150 кубометрів. Обмеження стосуються і бюджету торгів – мінімальна стартова ціна складає 200 тис. грн.

Нововведення виявилося надзвичайно успішним. За сім місяців існування експериментального проекту на спеціальних електронних майданчиках, в тому числі платформі sale.ueex.com.ua, відбулося 855 публічних аукціонів, сумарний дохід від яких склав 205 млн. грн. З таким підходом українські лісгоспи нарешті перестануть бути збитковими, а отримані прибутки замість банального розкрадання регулярно наповнюватимуть держбюджет.

Зареєструватися на електронний аукціон з продажу необробленої деревини у Рівному на сайті sale.ueex.com.ua

Усього за чотири роки існування експериментального проекту на спеціальних майданчиках, що співпрацюють з Prozorro.Sale, у тому числі платформі sale.ueex.com.ua, вже пройшло 308 тис. відкритих аукціонів. До них долучилося 22 тис. учасників, а сумарна виручка від продажу/здачі в оренду державного та комунального майна нещодавно сягнула позначки у 29 млрд. грн.

Кожен успішний аукціон з продажу необробленої деревини у Рівному, Житомирі, Вінниці та інших містах України доводить, що наша держава може існувати без поборів і корупції. Чимало підприємців прагнуть вести чесну гру і в цьому їм допомагає електронний майданчик ТБ «Українська енергетична біржа». У нас є все необхідне для того, щоб отримати перемогу в торгах:

  • команда висококваліфікованих спеціалістів;
  • зручна онлайн-платформа;
  • досконала технічна підтримка;
  • колосальний досвід проведення біржових операцій;
  • велика база навчальних матеріалів.

Щоб бути в курсі усіх подій, пов’язаних з аукціонами Прозорро.Продажі, підпишіться на офіційну групу ТБ «УЕБ» у Facebook та нашу щотижневу E-mail-розсилку. Також ви можете скористатися зручним Телеграм-ботом, відсортувавши усі торги за потрібними категоріями.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__