Продаж необробленої деревини у Тернополі на аукціоні Prozorro.Sale

Сьогодні практично кожен аукціон з продажу необробленої деревини у Тернополі, Полтаві, Києві, Рівному проходить на офіційних майданчиках Прозорро.Продажі, наприклад, спеціально підготовленій для цього електронній платформі ТБ «Українська енергетична біржа». Про це йдеться у Постанові №1178 «Про запровадження пілотного проекту з реалізації деревини на онлайн-аукціонах», ухваленій Кабміном у грудні 2019 року.

Починаючи з 2020 р. великі аукціони з продажу необробленої деревини у Тернополі та інших містах України проходять на Прозорро.Продажі

Тепер можна з упевненістю говорити про беззаперечний успіх цієї ідеї. Необроблена деревина – це різноманітні заготовки з дерева, для отримання яких цілі стовбури і колоди розпилюють на окремі частини з метою їх подальшого використання у промисловому виробництві. Вона затребувана у будівництві, виготовленні меблів, для створення елементів внутрішнього і зовнішнього декору, різноманітних hand-made-виробів.

Метою даного нововведення стала боротьба з тіньовою частиною ринку, яка раніше складала не менше 20%. Досить часто керівники лісгоспів зловживали службовим становищем, продаючи якісну сировину за ціною, значно нижчою за ринкову. Подяки в конвертах складали десятки тисяч гривень, в той час як довірені їм підприємства ставали збитковими.

Зараз у кожному регіоні, наприклад Рівному, Житомирі або Тернополі аукціон з продажу необробленої деревини проходить за чесними правилами. А уся інформація про організатора торгів та їх переможців публікується у відкритому доступі. Разом із запровадженням електронного обліку, новий підхід перешкоджає незаконній вирубці та забезпечує прозорий обіг заготовленого лісу.

На території Тернопільської області діють вісім державних лісництв: Тернопільське Збаразьке, Буданівське, Микулинецьке, Теребовлянське, Залозецьке, Мшанецьке та Скалатське. Саме їх продукцію ви можете придбати на аукціоні з продажу необробленої деревини у Тернополі – в обов’язковому порядку це стосується тих господарств, які мають річний дохід більше 10 млн. грн. Все, що вам потрібно – стати клієнтом електронного майданчика ТБ «Українська енергетична біржа».

Подати заявку на аукціони з реалізації необробленої деревини у Тернополі через майданчик ТБ «УЕБ»

Трохи більше, ніж за півроку, на спеціальних майданчиках, у тому числі ТБ «УЕБ», було проведено 865 публічних аукціонів. Завдяки ним державний бюджет поповнився на 208 млн. грн. Варто зазначити, що зараз на аукціоні з продажу необробленої деревини у Тернополі, як і у інших містах України, можна купити головним чином великі лоти – обсягом більше 150 куб. м та вартістю від 200 000 грн.

У разі потреби персональний менеджер допоможе вам зареєструватися на майданчику sale.ueex.com.ua та обрати найпривабливіший лот. Звертайтеся за телефоном (044) 337-77-65, також підписуйтеся на регулярну електронну розсилку новин. Ще один зручний спосіб знайти актуальні торги за потрібною тематикою – скористатися нашим Телеграм-ботом.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__