На sale.ueex.com.ua проходять аукціони з продажу необробленої деревини в Черкасах

В Україні стартували електронні аукціони з продажу необробленої деревини у Черкасах, Житомирі, Чернігові, Києві та інших містах. Ще у лютому 2020 року про це повідомила пресслужба Держлісагентства. 

На Prozorro.Sale активно проходять аукціони з продажу необробленої деревини в Черкасах

З 1 лютого цього року ліс-кругляк в Україні продається через публічні аукціони. Такі зміни стали частиною експериментального проекту. Компанії, що заготовляють деревину та лісокористувачі самостійно обирають один з акредитованих майданчиків електронної системи Прозорро.Продажі, наприклад, ТБ «Українська енергетична біржа», де відбуватиметься реалізація сировини.

Сьогодні частка лісоматеріалів, яку великі організації мають продавати на відкритих торгах складає 25% від місячної заготівлі. Але наразі Міністерство працює над змінами до Постанови «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини». У майбутньому весь обіг лісових ресурсів має проходити через Prozorro.Sale. Навіть електронну торгову систему «ЛІАЦ» планують переформатувати в один із майданчиків. А також втричі знизити комісію за продажі та відмінити реєстраційні внески для майбутніх учасників торгів.

Усі аукціони діють в однаковому режимі, тому користувачі знаходяться в рівних умовах. Дані про результати торгів розкриваються публічно. Для зручності представників приватного бізнесу у майбутньому планується щоквартальне оприлюднення публічного графіка аукціонів від Державного агентства лісових ресурсів. 

 Майданчик ТБ «УЕБ» серед лідерів в аукціонах з продажу необробленої деревини у м. Черкаси

Майданчик Товарної біржі «Українська енергетична біржа» разом із системою Прозоро.Продажі уже розробив для потенційних покупців зручний інтерфейс для участі в аукціонах з продажу необробленої деревини в Черкасах та інших містах України. Ми гарантуємо для своїх клієнтів якісний сервіс, адже саме від цього залежить їх комфорт та швидкість реалізації лотів. 

ТБ «УЕБ» працює у безлічі сферах: мала приватизація, майно банкрутів, оренда нерухомості, комерційні торги, користування надрами тощо. Ми знаходимося серед лідерів системи Prozorro.Sale за кількістю приведених переможців. Дохід від аукціонів, проведених через наш майданчик, складає більше 2 млрд. грн.

Наша платформа готова до того, щоб зробити ринок необробленої деревини чесним та зручним для всіх сторін: покупців, продавців, держави.

Пройшовши швидку процедуру реєстрації на сайті sale.ueex.com.ua, ви отримуєте весь спектр послуг нашого майданчика:

  • консультація фахівців за телефоном (044)-337-77-65;
  • безкоштовна Email-розсилка з актуальними аукціонами;
  • зручний Telegram-бот, який завчасно нагадає про проведення торгів.

Наша основна мета – забезпечення чесної і відкритої діяльності та сприяння прозорості та відкритості при проведенні аукціонів. Наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що їхні дані знаходяться в безпеці, а участь у торгах буде результативною.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__