Аукціони по лісу на sale.ueex.com.ua – майданчику Прозорро.Продажі

Відповідно до рішення Уряду, ухваленого восени минулого року, з 01 лютого 2020 р. кожен великий аукціон по лісу проводитиметься на майданчиках електронної системи Прозорро.Продажі. На аукціоні виставляються лоти, обсяг яких складає мінімум 150 куб. м (або 200 тис. грн. у грошовому еквіваленті). Детальніше ознайомитися з умовами організації аукціону лісу в Україні можна у відповідній постанові Кабміну «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини».

Аукціон з продажу лісу на ProZorro.Sale – особливості та перспективи

Зробити ринок лісу дійсно прозорим і незалежним допоможуть публічні торги, що проводяться на акредитованих онлайн-майданчиках. Серед усіх майданчиків, підключених до модуля ДП «Прозорро.Продажі», ТБ «Українська енергетична біржа» впевнено займає лідируючі позиції. Наші фахівці володіють усіма необхідними знаннями і навичками для проведення на найвищому рівні аукціону з лісу-кругляку.

Співпрацю з ProZorro.Sale високо оцінили спеціалісти Європейської Бізнес Асоціації, адже публічний аукціон – це одночасно простий і зручний спосіб реалізації та здачі в оренду дуже різних активів. Від моменту проведення першого аукціону державні і комунальні установи вже отримали 23,8 млрд. грн. Ця цифра постійно збільшується, адже Прозорро.Продажі регулярно розширює напрямки роботи.

Лише за кілька тижнів реалізація лісу-кругляку на аукціоні за допомогою ProZorro.Sale принесла лісозаготівельним організаціям майже 36 млн. грн. П’ятірка лідерів складається з наступних лісових господарств:

  • Кам’янського – 5,1 млн. грн.;
  • Малинського – 4,1 млн. грн.;
  • Маневицького – 3 млн. грн.;
  • Коростенського лісомисливського господарства – 2,2 млн. грн.;
  • Народницького спеціалізованого лісового господарства – 1,8 млн. грн.

Загалом на аукціонах лісу, які проводилися в тому числі і на електронному майданчику sale.ueex.com.ua, було реалізовано 33 500 кубометрів необробленої деревини з усіх куточків України.

Як перемогти у аукціоні лісу в Україні – поради фахівців майданчика ТБ «Українська енергетична біржа»

Правильний опис лоту забезпечить 50% успіху. Чим повніше та якісніше надана інформація про сировину, що виставляється на аукціоні по лісу, тим більше у вас шансів зацікавити потенційних покупців. Також можливість отримати хороший прибуток зростає, якщо до складу кожного лоту входить необроблена деревина однієї породи (хвойна або листяна), однакового сортименту та класу якості. До того ж, колоди краще підбирати максимально схожі за довжиною та діаметром.

Якщо ви хочете прийняти участь в аукціоні по лісу у якості покупця, спеціалісти електронного майданчика sale.ueex.com.ua забезпечать вас величезною кількістю корисних знань. На YouTube-каналі біржі є безліч пояснювальних відео, які допоможуть вам і вашим працівникам швидко опанувати участь у відкритих торгах Прозорро.Продажі. Також усі питання стосовно аукціону можна поставити персональному менеджеру, зателефонувавши на гарячу лінію за номером (044) 337-77-65. Всього в один клік підпишіться на регулярну електронну розсилку або «розумний» Telegram-бот та відслідковуйте цікаві аукціони лісу чи будь-яких інших товарів.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__