Баланси (штб) – купити на електронному майданчику Прозорро.Продажі

На аукціонах Прозорро.Продажі баланси деревини користуються значним попитом. Придбати їх можна всього в два кліки – достатньо мати стабільне з’єднання з глобальною мережею та попередньо зареєструватися на акредитованому майданчику ТБ «Українська енергетична біржа».

Що таке листяні і хвойні баланси? Сфера їх використання

Баланси (штб) – це відходи, отримані під час виготовлення ділової деревини, яка є основним товаром лісозаготівельних підприємств. Залишки подібної сировини також можна вигідно реалізувати. Зокрема, купити ліс на Прозоро.Продажі у великій кількості можуть підприємства, що спеціалізуються на виготовленні паперово-целюлозної продукції.

Для виготовлення балансу використовується верхня частина стовбуру. Вимоги до розмірів колоди: діаметр від 6 до 40 см, довжина – 4-6 м. Заготовки даного типу зазвичай не піддаються попередній обробці. Їх також широко застосовують під час виробництва ДВП і ДСП – для цього однаково підходять баланси (штб) з корою або повністю очищені. У вигляді жердин продаж лісу на Прозорро.Продажі відбувається для зведення огорож і парканів.

Частина стовбура, що продається як баланс, зазвичай має криву, нерівномірну форму. Саме через це її не можна використати для виробництва якісних пиломатеріалів. Чимало підприємств захоче купити необроблену деревину на Prozorro.Sale за зниженими цінами для подальшої переробки.

Раніше придбати хвойні та листяні баланси у лісгоспів представники бізнесу могли лише напряму. Такі угоди називалися прямими контрактами, однак реалізована подібним чином деревина могла ніде не обліковуватися. В той же час на її вартість активно впливав «продавець» в особі директора лісгоспу. Неконтрольовані націнки та вимагання хабарів – поширена практика на ринку необроблених лісоматеріалів.

Все змінилося взимку 2020 року. Із набуттям чинності Постанови уряду №1178 «Про запровадження пілотного проекту по організації онлайн-торгів необробленим лісом», значна частина договорів почала укладатися на спеціальних майданчиках, наприклад, sale.ueex.com.ua.

Чотири роки тому запровадження онлайн-аукціонів Prozorro.Sale створило надійний та дієвий механізм для боротьби з тіньовими схемами і незаконними договорняками. Безліч державних та комунальних активів тепер реалізуються за прозорими правилами, зрозумілими всім учасникам торгів. Завдяки чесній конкуренції на Прозоро ліс, зокрема баланси (штб) продають за справедливими, ринковими цінами – без жодних доплат і відкатів.

Купити баланси деревини на електронному майданчику ТБ «УЕБ»

Всього електронні аукціони Prozorro.Sale принесли державі 31 млрд. грн. Лише за 2020 рік на спеціальних акредитованих платформах на зразок sale.ueex.com.ua відбулося 1 500 відкритих торгів з продажу лісу, у тому числі хвойних і листяних балансів. Отриманий прибуток наразі складає 348 млн. грн. і цей показник невпинно зростає.

Більше 13 млн. грн. до бюджету сплатили клієнти нашого майданчика. Нам довіряють, адже ми маємо великий досвід проведення біржових операцій. Добре підготовлені консультанти дадуть відповідь на усі питання, що стосуються продажу балансів на торгах Prozorro.Sale.

Скористайтеся персоналізованою E-mail-розсилкою, щоб отримувати актуальну інформацію про появу нових аукціонів. З цією ж метою ви можете налаштувати сповіщення у Telegram-боті ТБ «УЕБ».