Продаж кругляка вільхи за вигідними цінами на майданчику ТБ УЕБ

В електронній системі Прозорро.Продажі сьогодні можна купити кругляк вільхи, ціна на який стартує від 320 грн. за 1 куб. м. Публічні аукціони з продажу необробленої деревини відбуваються у рамках Постанови Кабміну № 1178. Відповідно до неї, проводиться реалізація різноманітних видів хвойних і листяних лісоматеріалів (дуб, сосна, бук, граб, ялина, тополя) у різних містах України.

Купити кругляк вільхи на аукціонах у системі Prozorro.Sale

Дерево вільхи належить до родини березових і налічує три види: сіра, зелена і чорна. На електронних аукціонах реалізується остання, адже вона має цінні властивості для промислового використання. Основна з них – стійкість до гниття у воді. Тому кругляк вільхи є чудовим матеріалом для виготовлення підпорок у шахтах, колодязних зрубів. 

Із цієї деревини виготовляється 42% фанер в Україні. Вона м’яка, легка, малопружна, добре фарбується, тому використовується в декорі для імітації чорного і червоного дерева.

Продаж кругляка вільхи та іншої необробленої деревини через електронну систему Прозорро.Продажі дозволить залучити більше покупців та зробить реалізацію лісоматеріалів прозорішою, ліквідувавши старі корупційні схеми. А також простішою – без зайвих витрат на рекламу і ведення документообігу. 

Лісові господарства поки що виставляють на онлайн-аукціони тільки великі лоти: об’єм деревини стартує від 150 куб. м., а вартість – від 200 000 грн. Такі умови діють з 01 лютого 2020 року, але влада запустила процес, який найближчим часом має перевести реалізацію усіх лісоматеріалів на електронні майданчики на зразок ТБ «Українська енергетична біржа». 

Так Закарпатська область уже підписала Меморандум, який передбачає 100% продаж лісу на цій території через Прозорро.Продажі. Оскільки Закарпаття є лідером на ринку лісоматеріалів України, закономірно, що вони першими зробили крок до збільшення надходжень у держбюджет.

 Ціна на кругляк вільхи в Україні на офіційному майданчику ТБ УЕБ

На майданчику Торгової біржі «Українська енергетична біржа» ви можете купити кругляк вільхи від таких лісових господарств: 

  • Білокоровицьке (Житомирської обл.);
  • Бродівське (Львівської обл.);
  • Острозьке (Рівненської обл.);
  • Семенівське (Чернігівської обл.);
  • Старовижівське (Волинської обл.).

За чотири роки плідної праці системи Прозорро.Продажі на електронних майданчиках, зокрема sale.ueex.com.ua вже пройшло 313 тисяч публічних аукціонів. У них взяли участь більше 22 тисяч учасників. Загальний прибуток у держбюджет за ці роки склав 29 млрд. грн.

Такі результати доводять, що наша країна може існувати без тіньового ринку і корупційних схем. З кожним днем усе більше представників приватного бізнесу хочуть долучитися до чесної реалізації товарів. А майданчик ТБ «УЕБ» допомагає їм у цьому. 

Наші спеціалісти готові підібрати для вас найкращий лот за найвигіднішою ціною на кругляк вільхи в Україні та супроводжувати вас під час аукціону. Для зручного пошуку потрібних торгів використовуйте Telegram-бот. Він не дозволить вам пропустити прибутковий лот. 

Підписуйтеся на нашу офіційну сторінку у Facebook, щоб бути в курсі всіх новин, пов’язаних із онлайн-аукціонами Prozorro.Sale, та на регулярну E-mail-розсилку.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__