Липа-кругляк та її ціна в Україні на електронних аукціонах

Сьогодні розвиток будівельної справи у світі досягнув свого максимуму за весь історичний період. Збільшується чисельність населення, а відповідно й зростає попит на різні товари та послуги. Особливо велика потреба людства сьогодні в житлі.

Для будівництва необхідна величезна кількість різних ресурсів, одним із яких є деревина. Навіть сьогодні вона залишається ледь не головним конструкційним матеріалом. Зараз ви можете купити пиломатеріали в різних куточках України абсолютно легально. Для цього достатньо бути клієнтом однієї із бірж, що мають відповідну ліцензію. Саме такою є ТОВ “Українська енергетична біржа”. Зареєструвавшись на офіційному сайті біржі ви зможете переглянути актуальні лоти, порівняти ціну липи-кругляка та інших видів пиломатеріалів, взяти участь у торгах тощо.

На ТОВ УЕБ липа-кругляк продається за ринковою ціною

Ще декілька років тому реалізація лісопродукції в Україні відбувалася за досить закритою процедурою. Мова про те, що весь продаж необробленої деревини проходив за прямими договорами без аукціонів. Саме відсутність конкуренції у боротьбі за лоти унеможливлювала формування адекватної ринкової ціни на липу-кругляк в Україні. Далі більш детально поговоримо про особливості вищезгаданого виду лісопродукції.

Сьогодні у будівництві найчастіше використовуються хвойні породи деревини та деякі листяні. Серед останніх особливе місце посідає липа, яка цінується насамперед за легкість обробки. Саме простота роботи з липовими пиломатеріалами визначає її широке застосування у виробництві конструкційних матеріалів, меблів, різних декоративних предметів інтер’єру.

Варто також згадати про те, що деревина липа вважається однією із найкращих за співвідношенням “якість/ціна”. Так, при досить невисокій вартості пиломатеріали цієї породи володіють чудовими якостями:

  • приємний світлий відтінок деревини, який не вигорає;
  • легкість сушки, що зумовлено рівномірністю розподілу вологи по стовбуру;
  • майже повна відсутність дефектів тощо.

Щодо ціни за куб кругляка липи то вона є різною, адже залежить від низки факторів: довжини, діаметру, складу, класу, регіону тощо. Однак ми вкотре зазначаємо, що найкращі та найвигідніші варіанти ви завжди можете знайти на офіційному сайті ТОВ “Українська енергетична біржа”.

Ціна на кругляк липи на аукціонах торгової біржі ТОВ УЕБ

Згідно з Законом №738-IX, реалізація необробленої деревини відбувається в електронному форматі через ліцензовані торгові біржі. Однією з таких є ТОВ “Українська енергетична біржа”, яка першою отримала відповідне право.

Для участі в торгах з продажу деревини вам потрібно зареєструватися на офіційному сайті УЕБ. Там ви зможете переглядати всю інформацію про аукціони, а також порівнювати ціну на липу-кругляк в різних регіонах України.

Як швидко відстежувати нові лоти? Для цього вам достатньо налаштувати наші спеціальні боти в Telegram та Viber. Також долучайтеся до офіційної сторінки УЕБ у Facebook, де ми регулярно публікуємо новини про майбутні торги. Нагадуємо, що у разі виникнення будь-яких труднощів ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців, зателефонувавши за номером (044) 35-77-537.