Дрова для промислового використання – купити на майданчику ТБ УЕБ

Наряду з іншими видами необробленої деревини, на Прозорро.Продажі користуються попитом і дрова для промислового використання. Більше не потрібно переглядати купу оголошень, платити хабарі чи шукати корисні знайомства.

Продаж лісу на електронних аукціонах – річ не нова. Однак у 2020 році уряд всерйоз зайнявся цим питанням: з 01 лютого великі лісгоспи зобов’язані виставляти на торги Prozorro.Sale щонайменше 25% від запланованих обсягів заготівлі. Очікується, що з початком наступного року державні підприємства усю деревину реалізовуватимуть через спеціальні майданчики, наприклад, ТБ «Українська енергетична біржа».

Особливості заготівлі дров для промислового використання

Хоча на лісове господарство припадає зовсім невелика частка загального ВВП країни (до 1%), тим не менш за рік українські лісгоспи сплачують до бюджету більше 3 млрд. грн. Купити необроблену деревину на аукціонах Прозорро.Продажі, у тому числі дрова для промислового використання, прагнуть різноманітні приватні компанії, діяльність яких тісно пов’язана з індустріальною сферою, сільським господарством, будівництвом, хімічною промисловістю.

Закулісні домовленості, незаконні рубки та численні тіньові схеми – все це роками призводило до збагачення нечесних чиновників. Прозора реалізація важливого ресурсу нарешті переведе ринок в законну площину. Заготовлена сировина продаватиметься на умовах вільної конкуренції, а бажані лоти отримуватимуть учасники, що виконали всі умови електронного аукціону та зробили найбільші ставки.

Особливості продажу дров для промислового використання на майданчику sale.ueex.com.ua

Дрова представляють собою круглі або колоті лісоматеріали, які за якістю чи розмірами можуть принести користь лише як паливо. На відміну від аналогічних лісоматеріалів НВ, що спалюються у камінах, печах і системах центрального опалення, дров’яна деревина ПВ застосовується для отримання теплової і електричної енергії, виробництва пакувальної стружки, дрібних трісок, проведення процесу піролізу.

Дрова для промислового використання, придбати які просто зараз усі бажаючі можуть на електронному майданчику ТБ «Українська енергетична біржа», продаються у вигляді вкритих корою колод, з яких обрізали гілки і сучки. В основному лісгоспи одержують їх зі стовбурової деревини, цілих дерев, крупних відходів та різноманітних залишків, що не піддавалися хімічній обробці.

Результати урядового експерименту швидко довели ефективність продажу необробленої деревини на Прозоро.Продажі. Протягом десяти місяців дії експерименту у системі відбулося майже 1 700 відкритих аукціонів, сумарний прибуток від яких вже перевищив 372 млн. грн. Більше 13 млн. грн. сплатили переможці, що були клієнтами нашого онлайн-сервісу.

Дізнатися більше про те, як купити ліс через Прозорро.Продажі, ви зможете, зателефонувавши персональному консультанту - (044) 337-77-65. Підписуйтеся на персоналізовану E-mail-розсилку або отримуйте сповіщення про появу нових торгів дровами для промислового використання у нашому Telegram-боті. Реєструйтеся на сайті sale.ueex.com.ua, обирайте цікаві аукціони та перемагайте!