Купити дрова кругляк у Києві за ринковою ціною на біржі ТОВ УЕБ

Завдяки сучасним біржовим торгам на ТОВ «УЕБ» усі бажаючі можуть купити дрова кругляк за ціною, що не включатиме хабарів або прихованих платежів незрозумілим посередникам. Пройшовши нескладну процедуру акредитації, ви отримаєте доступ до десятків електронних аукціонів з продажу необробленої деревини на рівних, конкурентних умовах.

Ціна на дрова кругляк у Києві та інших регіонах України

на біржі ТОВ «УЕБ»

Згідно оновлених положень закону «Про товарні біржі», ліс-кругляк, заготовлений вітчизняними лісгоспами, має продаватися виключно на електронних біржових торгах. Ніяких закулісних схем і договорняків між «своїми». Усі дрова кругляк у Києві та інших містах України виставляються на офіційні біржові торги. Переважну більшість з них організовує ТОВ «Українська енергетична біржа», надаючи учасниками необхідне програмне забезпечення. Так, 18 січня 2022 р. ми запустили нову електронну систему - https://ets.ueex.com.ua/. Під час її створення враховувався міжнародний досвід біржової торгівлі, а також специфіка саме українського ринку та потреби наших підприємств.

Які переваги має даний підхід? Аукціони, що проводяться онлайн, легко контролювати – за їх перебігом можуть спостерігати усі бажаючі. Учасникам також не потрібно бути фізично присутніми в конкретному місті. Робити ставки ви можете там, де вам зручно – в офісі, на власній кухні або у затишній кав’ярні. Долучитися до торгів дуже просто, що також сприяє здоровій конкуренції між потенційними покупцями. Як показує практика, це дозволяє продавати дрова кругляк у Києві за справедливою ринковою ціною та, відповідно, регулярно наповнювати державний бюджет. За допомогою повністю прозорих аукціонів підприємства деревопереробної галузі отримують доступ до необхідної сировини і можуть безперебійно функціонувати навіть у ці нелегкі для країни часи.

Купити дрова кругляк за конкурентною ціною на аукціонах, організованих

Української енергетичною біржою

Сьогодні до торгів, що проводяться ТОВ «УЕБ», активно долучаються державні лісгоспи та приватні підприємства з усієї України. Тим більше, що для того, щоб купити деревину, зокрема дрова кругляк, за привабливою ціною, потрібно витратити лише кілька хвилин.

Які переваги отримують учасники біржових аукціонів з продажу лісу, скориставшись послугами Української енергетичної біржі?

  • Відсутність дискримінації по відношенню до продавців і покупців деревної сировини.
  • Формування вартості необробленої деревини, у тому числі ціни на дрова кругляк, на засадах чесного, відкритого ринку.
  • Вільна конкуренція між усіма учасниками, незалежно від їхніх статків та наявність корисних зв’язків.
  • Великий асортимент сировини, що задовольнить вимоги найвибагливіших клієнтів (ліс-кругляк, дрова, пиломатеріали).

Підписуйтеся на E-mail-розсилку, тематичні Telegram- і Viber-боти, проходьте нескладну процедуру авторизації та перемагайте в торгах необробленою деревиною.