Деревину дров’яну НП МЛ та ТЛ можна придбати на аукціонах майданчика ТБ УЕБ

Дров’яна деревина являє собою круглі або колоті лісоматеріали, які забракували для виготовлення корисних пиломатеріалів, шпону, сірників шляхом пиляння, стругання чи лущення. Також така продукція не використовується для будівництва в круглому вигляді, для виробництва целюлози, сортиментів для кріплення гірничих виробок, дубильних екстрактів, елементів мостів, гідротехнічних споруд.

У вас є можливість придбати деревину за вигідною ціною на електронних аукціонах системи Прозорро.Продажі. Робіть переможну ставку на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа».

 Деревина дров’яна для різноманітного призначення у системі Prozorro.Sale

Дров’яна деревина призначена для промислового або непромислового використання. Це хвойні або листяні лісоматеріали у вигляді очищених від сучків колод з корою. Сфери застосування цієї сировини: виробництво теплової та електроенергії, виготовлення стружок, трісок, сировина для деревних плит тощо.

Деревина дров’яна НП МЛ або ТЛ використовується як паливо для різних побутових пристроїв (системи центрального опалення, печі, каміни). Поставляється вона на вимогу замовника або розрізана вздовж чи впоперек, або колота.

З лісом-кругляком перед поставкою споживачеві чи виставленням лоту на аукціон проводять наступні операції: облік, обмір, маркування, перевірка якості та об’єму (на електронних торгах він має стартувати від 150 куб. м.). Лісоматеріали складають в штабелі і розсортовують за розміром, породою, діаметром, класом якості. 

Для позначення сортименту (призначення) деревини використовують вказівки:

  • ПС – виготовлення авіаційних пиломатеріалів;
  • ПП – вироблення лижних заготовок;
  • Л – для лущення і стругання;
  • С – будівництво, опори ліній зв’язку та електропередач, переробка на рудстійку;
  • СК – для використання в круглому вигляді, наприклад, для виготовлення гідротехнічних споруд;
  • К – для вироблення целюлози і балансів (деревної маси).

 Дров’яна деревина реалізується на майданчику ТБ УЕБ

Працюючи із системою Прозорро.Продажі через майданчик ТБ «Українська енергетична біржа», ви маєте змогу знайти лоти дров’яної деревини найрізноманітніших видів, порід та класів якості для будь-якого призначення.

Електронна система Прозорро.Продажі стала революційним механізмом у всеукраїнській антикорупційній кампанії. Вона працює за процедурою публічного аукціону, який забезпечує чесні конкурентні відносини та встановлення справедливої ринкової ціни. 

Дохід до Держбюджету за чотири роки роботи акредитованих майданчиків на зразок ТБ «Українська енергетична біржа» склав 31 млрд. грн. А прибуток лісових господарств від початку продажів лісу на Прозоро досяг відмітки у 352,6 млн. грн.

Натискайте кнопку «Зареєструватися» на сайті sale.ueex.com.ua та отримуйте доступ до вигідних аукціонів з продажу лісу по всій Україні. Для того, щоб зробити пошук торгів ще комфортнішим, наші спеціалісти розробили Telegram-бот. Також підключайте Email-розсилку від майданчика ТБ «УЕБ» та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.