Продам дуб-кругляк від виробника – подати заявку на аукціон Prozorro

Якщо шукати в Інтернеті оголошення на зразок «Куплю дуб-кругляк», ви одразу натрапите на електронні аукціони, що проводяться в системі Прозорро.Продажі. І це логічно, адже сучасні технології дозволяють заключати багатомільйонні контракти, не виходячи з власного кабінету, а то і взагалі працюючи з дому.

Актуальна ціна на кругляк дубу на торгах Прозорро.Продажі

Prozorro.Sale – створена у 2016 р. система для проведення аукціонів з продажу або надання в оренду різних видів державного, комунального і приватного майна. У розробці сучасного електронного модуля, який дасть змогу одночасно проводити велику кількість торгів у онлайн-форматі, приймали участь волонтери, громадські активісти, Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, ФГВФО, Нацбанк та міжнародна антикорупційна організація Трансперенсі Інтернешнл Україна.

Протягом цього періоду завдяки системі Прозорро.Продажі, до складу якої входять також акредитовані майданчики на зразок ТБ «Українська енергетична біржа», проведено 311 тис. електронних торгів. Загальний дохід, що надійшов до державного та місцевих бюджетів, наразі складає 29,6 млрд. грн. Одним з перспективних напрямків таких аукціонів є продаж необробленої деревини.

Відповідно до Постанови №1178, ухваленої Кабінетом міністрів 04 грудня 2019 р., продавати частину заготовленої деревини на відкритих аукціонах зобов’язуються великі лісгоспи України. До цього рішення «Продам дуб-кругляк на майданчику Прозорро.Продажі» підприємства лісової галузі приймали самостійно.

Торги різними видами необробленої деревини вже не перший рік проводяться на платформі ТБ «Українська енергетична біржа». Однак зараз ця вимога є обов’язковою – поки що тільки для великих лісозаготівельників, річний дохід яких перевищує 10 млн. грн. Обмеження стосуються і лотів: їх мінімальний об’єм не має бути нижчим за 150 куб. м, як і початкова ціна – меншою за 200 тис. грн.

Якщо говорити конкретно про дуб-кругляк, то його ціна залежить від сорту та класу якості. На майданчику sale.ueex.com.ua ви можете купити кругляк дубу звичайного, червоного, скельного, пухнастого. Середня вартість 1 куб. м коливається від 650 до 900 грн.

Враховуючи успішний старт проекту, влада вирішила переглянути первинний варіант Постанови №1178, яка стосується продажу необробленої деревини на електронних аукціонах Prozorro.Sale. Тож у найближчому майбутньому на нашому майданчику ви зможете купити дуб-кругляк від будь-якого постачальника незалежно від обсягу лоту та його стартової ціни.

Куплю дуб-кругляк на сайті sale.ueex.com.ua

Система Прозорро.Продажі створена таким чином, щоб користуватися нею могли усі бажаючі – незалежно від віку, освіти чи рівня володіння ПК. Створюючи майданчик ТБ «УЕБ», ми також доклали максимальних зусиль, розробляючи для звичайних користувачів зручний та зрозумілий інтерфейс. Команда добре підготовлених спеціалістів допоможе вирішити будь-яке питання, якщо ви захочете купити дуб-кругляк на майданчику sale.ueex.com.ua.

Щоб вчасно отримувати сповіщення про появу нових торгів, налаштуйте Email-підписку або скористайтеся зручним Telegram-ботом ТБ «УЕБ».

title__
message_time__
m_text__ vibtn__