Куплю кругляк дуба у м. Івано-Франківськ на майданчику ТБ УЕБ

Ввівши запит «Куплю дуб-кругляк в Івано-Франківську» у будь-яку пошукову систему, ви відразу натрапите на оголошення про відкриті електронні торги у системі Прозорро.Продажі. Сучасні технології дозволяють проводити звичайні аукціони просто в Інтернеті, при цьому учасники можуть перебувати будь-де – у відпустці, за робочим столом в офісі чи пити каву у затишній кав’ярні.

Запроваджені новації тепер стосуються і необробленої деревини. З 01 лютого 2020 р. кругляк дуба у м. Івано-Франківськ деревообробні підприємства купують на спеціальних майданчиках, таких як ТБ «УЕБ». Останні мають офіційну акредитацію та підключені до Центральної бази даних Prozorro.Sale.

Як продати дуб-кругляк у Івано-Франківську – ціна та обсяги лотів, основні вимоги до учасників відкритих торгів

За офіційним визначенням необробленою деревиною вважаються усі деревні матеріали, які отримують після поділу на окремі частини цілих колод та повалених дерев. Робиться це для їх переробки і подальшого використання. На майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» вітчизняні лісгоспи досить часто оголошують торги з назвою «Продам дуб-кругляк у м. Івано-Франківськ» – вони є надзвичайно привабливими для будівельних компаній, приватного бізнесу, що займається виготовленням меблів, створенням внутрішнього і зовнішнього декору приміщень, майстрів, які практикують народні ремесла.

Відповідно до ухваленої новим урядом Постанови №1178, державні лісгоспи зобов’язані частину заготовленої деревини, у тому числі кругляк дубу, реалізовувати на електронних аукціонах Прозорро.Продажі. Зараз ця умова є обов’язковою тільки для найбільших господарств, які за рік отримують більше 10 млн. грн. чистого прибутку. Що стосується цін на дуб-кругляк у м. Івано-Франківськ, то поки що на публічні аукціони мають виставлятися в основному великі лоти з бюджетом від 200 тис. грн.

Вигідно купити великі партії дубу-кругляку у Івано-Франківську та по всій Україні на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа»

На майданчику sale.ueex.com.ua ви зможете придбати кругляк дубу наступних порід:

  • звичайний;
  • червоний;
  • скельний;
  • пухнастий.

Обрати оптимальний товар допоможе гнучка система фільтрів, завдяки якій аукціони з продажу лісу-кругляку можна відсортувати за назвою організації-замовника, регіоном, датою проведення, початковим бюджетом, статусом, асортиментом деревини, її складом, терміном заготовки, сортом, класом якості, фізичними характеристиками, стартовою ціною за лот або одиницю товару.

 

Електронні торги на майданчиках Прозорро.Продажі мають безліч переваг. Вони зручні та повністю прозорі, а всі учасники змагаються за лоти на абсолютно рівних умовах. Якщо ви бажаєте купити дуб-кругляк у Івано-Франківську чи будь-якому іншому регіоні України, то можете бути впевнені у чесній конкуренції та відсутності будь-яких корупційних схем. Кожен аукціон відбувається під пильним громадським контролем. До того ж, такий підхід дозволяє сформувати справедливу ринкову ціну на сировину, яку виставили на продаж.


Усього за вісім місяців на майданчиках Прозорро.Продажі відбулося 950 прозорих торгів необробленою деревиною. Отриманий при цьому прибуток вже склав 229 млн. грн., більше 8 млн. грн. до держбюджету сплатили переможці нашого онлайн-ресурсу. Професійна команда платформи ТБ «УЕБ» допоможе вам перемогти у торгах та придбати кругляк дубу у Івано-Франківську та інших містах на найвигідніших умовах. Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook, користуйтеся зручною Email-розсилкою або новим Telegram-ботом – слідкуйте за останніми новинами у режимі 24/7!

title__
message_time__
m_text__ vibtn__