Пиловник різного виду, класу та діаметру ви можете придбати на майданчику ТБ УЕБ

Пиловник є сировиною для пиломатеріалів. Він може бути у формі колод або кряжів, залежно від розміру відрізків стовбура – довгих чи коротких. Якщо вам потрібно купити таку сировину у великих обсягах, візьміть участь в онлайн-аукціонах електронної системи Прозорро.Продажі. Таким чином ви матимете справу з чесним ринком необробленої деревини та зможете придбати потрібний товар за вигідною ціною.

 Куплю пиловник дуба на аукціонах Prozorro.Sale

Система Прозорро.Продажі розпочала свою роботу чотири роки тому і є на сьогодні найефективнішим інструментом боротьби з тіньовою економікою та корумпованою поведінкою чималої кількості посадових осіб. 

Багато державних чи комунальних активів продаються або здаються в оренду на електронних аукціонах, які є повністю публічними і відкритими. Адже незалежно від вашого статусу ви можете спостерігати за проведенням торгів в онлайн-режимі, а також ознайомитися з усією інформацією про учасників та їхньою документацією.

Інноваційний модуль Прозорро.Продажі був розроблений об’єднаними зусиллями Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, Міжнародної антикорупційної організації, Нацбанку, ФГВФО, громадських активістів та волонтерів.

Якщо ви бажаєте купити дуб-пиловник на електронних аукціонах, то треба звернути увагу на те, що його ціна залежить від якості і класу деревини. На майданчику ТБ УЕБ є такі його види:

  • звичайний;
  • червоний;
  • пухнастий;
  • скельний.

Поки що виставляють на продаж необроблену деревину у системі Prozorro.Sale тільки великі лісові господарства, причому з деякими обмеженнями. Обсяг реалізованих лісоматеріалів в одному лоті має складати від 150 куб. м., а їх вартість – від 200 тис. грн. 

Виняток становить тільки Закарпатська область, яка з 22 вересня 2020 року перевела всю реалізацію лісу в регіоні на електронні аукціони. З цього приводу у Києві був підписаний тристоронній Меморандум між головою Закарпатської ОДА Олексієм Петровим, очільником Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігорем Коцуром та директором ДП «Прозорро.Продажі» Олексієм Соболєвим.

Відтепер на цій території можна знайти товар за запитом “Куплю пиловник дуба чи іншої деревини у будь-яких обсягах”.

 Великий вибір пиловника дуба на майданчику ТБ УЕБ

Торгова біржа «Українська енергетична біржа» є частиною системи Прозорро.Продажі, де одночасно проводиться велика кількість аукціонів. Значна частина учасників працює саме через наш майданчик, і вони задоволені нашим сервісом та зручністю сайту.

Використовуючи навігацію, ви швидко знайдете потрібні торги необробленою деревиною. Наприклад, пиловник сухих дубових дощок, ціна на які коливається у межах 650-900 грн. за 1 куб. м.

Якщо ви бажаєте працювати зі справжніми професіоналами, що допоможуть вам стати переможцем аукціону, реєструйтеся на сайті sale.ueex.com.ua та звертайтеся за телефоном (044) 337-77-65. 

До ваших послуг зручний Telegram-бот. Він відсортує потрібні аукціони за різними категоріями і нагадає про вигідні торги. Крім цього, у вас є можливість підключити E-mail-розсилку та доєднатися до сторінки ТБ «УЕБ» у Facebook.