Ціна на ліс-кругляк на майданчику електронної системи Prozorro.Sale

Починаючи з лютого 2020 р. в Україні великі деревообробні комбінати і малий приватний бізнес можуть купити ліс-кругляк цілком прозоро та без жодних хабарів. Для цього необхідно зареєструватися на спеціальному онлайн-майданчику ТБ «УЕБ», обрати потрібні лоти та перемогти в електронному аукціоні. Об’єднання зусиль уряду та ДП «Прозорро.Продажі» зводить нанівець намагання старих чиновників повернути собі колишню владу, робить торги дійсно чесними і доступними усім бажаючим.

Куплю ліс-кругляк на аукціоні Prozorro.Sale

Ліс-кругляк – це узагальнена назва усіх лісоматеріалів, заготовлених державними лісгоспами. Подібна сировина користується значним попитом, адже її використовують у будівництві, для виготовлення меблів, елементів декору, кухонного приладдя, виробів народного промислу.

Раніше в Україні купити ліс-кругляк можна було здебільшого у керівників лісозаготівельних підприємств. Однак цей спосіб створював безліч проблем – недобросовісні чиновники часто користувалися своїм положенням, навмисно завищуючи ціни та вимагаючи з покупців незаконні відкати.

Лише за офіційною статистикою тіньовий ринок деревини в країні сягав 20%, а це десятки мільйонів гривень щороку. Переломити ситуацію вдалося з появою сучасної електронної системи Прозорро.Продажі, за допомогою якої останні чотири роки держава надзвичайно успішно реалізовує та здає в оренду різні види майна – нерухомість, усі види транспортних засобів, земельні ділянки під забудову, вагони «Укрзалізниці», металобрухт, а також майно банкрутів і об’єкти, що підлягають приватизації.

Протягом чотирьох років на майданчиках на зразок ТБ «Українська енергетична біржа» проведено 311 тис. публічних аукціонів, а загальний прибуток від реалізації державних і комунальних активів склав 29,6 млрд. грн. Кожен учасник на 100% впевнений у чесності та прозорості процедури, а за придбання найвигідніших лотів тепер не треба платити хабарі.

Ціна лісу-кругляку на майданчику sale.ueex.com.ua

Від початку дії проекту, започаткованого Міністерством енергетики і захисту довкілля, вже знайшлося чимало бажаючих купити ліс-кругляк на відкритих онлайн-торгах. Так, усього за вісім місяців роботи відбулося 928 електронних аукціонів, у яких також приймали участь клієнти майданчика ТБ «УЕБ». Загальний прибуток, отриманий лісгоспами, склав 225 млн. грн. і ця цифра збільшується рекордними темпами.

Зараз на торги Prozorro.Sale здебільшого виставляються тільки великі лоти необробленої деревини, ціна яких складає щонайменше 200 тис. грн. Однак, враховуючи успіх прийнятих змін, цю норму буде скасовано в найближчому майбутньому. Щоб не пропустити будь-які оновлення, які стосуються продажу лісу-кругляку в Україні, підписуйтеся на нашу Email-розсилку та офіційну сторінку ТБ «Українська енергетична біржа» у Facebook. Також ми створили зручний Telegram-бот, завдяки якому ви своєчасно дізнаєтеся про запуск нових торгів необробленою деревиною – достатньо лише підписатися на потрібну категорію та вчасно перевіряти отримані сповіщення.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__