Реалізація лісу-кругляка в Києві активно проходить на майданчику ТБ УЕБ

Уже зараз ви можете купити ліс-кругляк у Києві на онлайн-аукціонах на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа». Існує кілька факторів, що активізували цю діяльність:

  • введення в дію постанови уряду № 1178, що передбачає реалізацію необробленої деревини на електронних аукціонах Прозорро.Продажі;
  • розширення ринку та доступність товару;
  • зростання попиту на лісоматеріали з приходом осені.

Тому поспішайте, щоб не проґавити найкращі лоти.

 Запущено продаж лісу-кругляка в Києві у системі Prozorro.Sale

Сьогодні лісові господарства мають виставляти на реалізацію у системі Прозорро.Продажі 25% заготовленої деревини. Але ці норми переглядаються владою, яка прагне проводити продаж усіх лісоматеріалів на електронних аукціонах. Це питання буде вирішене згодом, адже і продавцям, і покупцям потрібен час, щоб адаптуватися до нових умов.

А зараз активно йдуть торги лісом-кругляком у Києві та по всій Україні. Раніше лісозаготівельні компанії укладали прямі договори, що перешкоджало доступу громадськості до обсягів продажу та отриманого доходу. Чимало зацікавлених осіб користувалися цією ситуацією та, отримуючи хабарі, занижували ціни для «обраних» покупців. Як результат – збитки для підприємства. 

ДП “Прозорро.Продажі” має на меті запобігання таким корумпованим процесам, виведення ринку з тіні та проведення прозорих аукціонів з продажу лісу-кругляка в Києві і не тільки.

 Вартість за куб лісу-кругляка в Києві на майданчику ТБ УЕБ

Майданчик Товарної біржі «Українська енергетична біржа» успішно співпрацює з електронною системою Prozorro.Sale з 2016 року і по сьогоднішній день. Ми маємо надзвичайно кваліфікованих, досвідчених та відповідальних експертів. Вони завжди готові прийти на допомогу нашим клієнтам та надати повний супровід у процедурі онлайн-аукціону.

Дохід від торгів лісоматеріалами на сайті sale.ueex.com.ua за пів року склав 8 млн. грн., загальний прибуток у цій галузі за такий короткий термін дорівнює 225 млн. грн. Дана статистика доводить перспективність розвитку такого напряму.

Лісозаготівельні організації з різних куточків України співпрацюють з платформою ТБ «УЕБ», адже ми маємо значний досвід у продажах необробленої деревини. Серед постійних клієнтів Богуславське та Конотопське лісові господарства, а також Остерський військовий лісгосп. Лоти саме цих організаторів щоквартально реалізуються на нашій біржі.

Найбільшим попитом користуються твердолистяні породи, особливо дуб класу А. Стартова ціна на ліс-кругляк у Києві 280 грн. за 1 куб. м. У процесі торгів вона може зростати в кілька разів.

Сайт sale.ueex.com.ua має найсучасніше технічне забезпечення. Для комфорту наших клієнтів IT-спеціалісти створили Telegram-бот, який допоможе підібрати потрібний аукціон та не пропустити дату його проведення. Запрошуємо вас долучитися до нашої сторінки у Facebook, а також до YouTube-каналу УЕБ, де на вас чекають інформативні відео у сфері електронних торгів та інструкції по роботі у системі Прозорро.Продажі.