Купити ліс-кругляк у Київській області на офіційному майданчику ТБ УЕБ

Купити ліс-кругляк у Київській області чи будь-якому іншому місті України цілком прозоро і на умовах чесної конкуренції усі бажаючі можуть на електронних аукціонах Прозорро.Продажі. За останніми даними, сьогодні 50% заготовленої деревини реалізується за прямими договорами, що створює численні можливості для корупційних махінацій.

Покласти цьому край допоможе новий проект, який з початку 2020 р. успішно реалізовує Міністерство енергетики і захисту довкілля, Державне агентство лісових ресурсів та ДП «Прозорро.Продажі».

Як купити ліс-кругляк у Київській області за ціною від виробника?

Згідно з положеннями урядової Постанови №1178 в Україні, зокрема у Київській області, ліс-кругляк від виробника можна купити на відкритих онлайн-аукціонах. До участі допускаються усі бажаючі, достатньо попередньо зареєструватися на спеціальному майданчику, наприклад, sale.ueex.com.ua.

Раніше деревообробні підприємства були змушені купляти ліс пиловочник кругляк у Київській області тільки укладаючи контракти безпосередньо з керівництвом лісгоспів. Відтак останні не раз користувалися вигідним становищем, вимагаючи чималі відкати за зниження ціни. Як наслідок – державні лісгоспи зазнавали мільйонних збитків, хоча завдяки переведенню торгів деревиною у прозору площину електронної системи Prozorro.Sale держава вже отримала 225 млн. грн. прибутку. І це лише початок реформи.

Сьогодні купити ліс-кругляк у Київській області у Кагарлику, Білій церкві або Борисполі можна на повністю відкритих аукціонах, що організовуються з використанням надсучасного модуля Прозорро.Продажі. Наразі до торгів залучаються лише великі лісгоспи, що отримують від 10 млн. грн. чистого доходу на рік. Якщо ви цікавитеся аукціонами на зразок «Продам ліс-кругляк сухостій у Київській області», майте на увазі, що реалізації на публічних торгах підлягають тільки лоти обсягом від 150 куб. м або зі стартовою ціною від 200 тис. грн.

Куплю ліс-кругляк у Київській області на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа»

Усього за час дії проекту до електронних торгів необробленою деревиною на майданчиках на зразок ТБ «УЕБ» долучилися 370 учасників. Водночас саме наші клієнти сплатили вітчизняним лісгоспам більше 8 млн. грн. Зараз в електронній системі Прозорро.Продажі оголошено 561 аукціон з продажу необробленої деревини. Тож якщо ви хочете купити ліс-кругляк у Київській області чи будь-якому іншому регіоні України, не гайте часу та швидше реєструйтеся на майданчику sale.ueex.com.ua!

Зателефонувавши персональному консультанту за номером (044) 337-77-65, ви дізнаєтеся усю необхідну інформацію про електронні аукціони з продажу необробленої деревини. А не пропустити появу нових торгів вам допоможе регулярна Email-розсилка та сповіщення у Telegram-боті. Також підписуйтеся на офіційну сторінку ТБ «УЕБ» у Facebook, де ми публікуємо останні оновлення, що стосуються роботи системи Прозорро.Продажі.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__