На Прозоро ліс реалізується через акредитований майданчик ТБ УЕБ

Реалізація лісу на Прозоро.Продажі передбачає процедуру електронного аукціону. Беручи участь у таких торгах, ви укладаєте на 100% безпечну угоду та в подальшому убережете себе від неприємних сюрпризів. Запорукою вдалого аукціону є надійний майданчик, такий як ТБ «Українська енергетична біржа».

На Прозоро ліс реалізується на чесних та вигідних умовах

Торги деревиною – це новий та надзвичайно перспективний напрямок системи Прозорро.Продажі. Його відкрили з 01 лютого 2020 року, згідно із Постановою уряду № 1178. З цього дня представники малого та середнього бізнесу розпочали свою участь в публічних онлайн-аукціонах.

Чому була прийнята така реформа? Раніше продаж необробленої деревини здійснювався за прямими угодами, наслідками яких стали переплати та тіньові схеми. Тепер завдяки електронній системі Прозорро.Продажі корумпованість на ринку лісоматеріалів вдалося ліквідувати.

За останні чотири роки процедура реалізації державного майна значно покращилася і спростилася завдяки надсучасному електронному модулю Prozorro.Sale. Він передбачає відкритість інформації про торги для всіх охочих, чесний та ефективний продаж різноманітних об’єктів та недопущення порушень встановлених правил. За цим слідкують відповідні контролюючі органи.

Через процедуру відкритого аукціону ви можете продати чи купити ліс на Прозорро.Продажі, щоправда з деякими обмеженнями: об’єм лісоматеріалів в одному лоті має починатися від 150 куб. м. або його вартість повинна стартувати від 200 тис. грн.

Наразі влада працює над розширенням цих норм і переводом реалізації всієї необробленої деревини на електронний модуль Prozorro.Sale. На законодавчому рівні ці зміни вже запровадила Закарпатська область, яка є лідером поставки лісопродукції в Україні.

 Продаж лісу на Прозоро.Продажі через майданчик ТБ УЕБ

Сьогодні в Україні найбільші державні лісгоспи зобов’язуються продавати 25% заготовленого лісу на Прозоро.Продажі через акредитовані майданчики, наприклад, ТБ «Українська енергетична біржа».

Згідно зі статистикою, у 2020 році було проведено 1800 публічних аукціонів, на які зареєструвалися 608 учасників. Прибуток від торгів лісом за цей період становить 400 млн. грн. Із них 16,7 млн. грн. сплатили клієнти нашого майданчика. Ці кошти пішли не до кишень чиновників та зацікавлених осіб, а на розвиток лісової галузі в Україні. 

Для перемоги на торгах обирайте надійний майданчик, де працюють справжні професіонали. Таким є ТБ «Українська енергетична біржа». Якщо вам потрібна кваліфікована підтримка на будь-якому етапі аукціону – від реєстрації на сайті sale.ueex.com.ua до останнього переможного кроку, – телефонуйте (044) 337-77-65.

Відсортуйте потрібні вам торги для ще зручнішого користування майданчиком за допомогою Telegram-бота. Дізнавайтеся першими про появу нових лотів завдяки нашій Email-розсилці. Не забувайте приєднатися до офіційної сторінки ТБ «Українська енергетична біржа» у Facebook.