Деревину з нижнього складу можна купити на публічних торгах майданчика ТБ УЕБ

Нижні склади використовуються для тимчасового зберігання деревини, її первинної обробки та відвантаження лісопродукції споживачам. На цій території проводять такі операції, як обкоркування та розкряжування хлистів на сортименти. Цей склад є одним з основних цехів лісозаготівельного підприємства. Його організовують на кінцевому пункті доріг. Там мають бути створені всі умови для комплексної механізації та автоматизації виконуваних процесів.

Купити деревину з нижнього, верхнього чи проміжного складу можна на майданчиках системи Прозорро.Продажі на зразок ТБ «Українська енергетична біржа», взявши участь у відкритому аукціоні. Таким чином ви будете чесним представником зеленого бізнесу, що дбає про екологічне лісокористування та ліквідацію корупційних схем на ринку.

 Нижній склад – де та для чого його організовують

Нижній склад – це сучасне високомеханізоване лісообробне підприємство, що займає площу близько 15 тим. м². Середньодобовий запас лісоматеріалів на таких територіях складає приблизно 30 тис. м³.

Особливістю такого складу є те, що сортувальні транспортери працюють без обмежувальних стовпів. Це дозволяє формувати пачкові штабелі краном-екскаватором. 

Якщо склад розташований поруч із залізничними коліями, то до комплексу його робіт входять наступні операції:

  • розвантаження транспорту;
  • подача хлистів на обробку;
  • штабелювання деревини;
  • завантаження лісоматеріалів у вагони широкої колії.

Якщо він розміщений поряд із річкою, то сюди ще додається скидання деревини на воду і її завантаження на судна.

Хлисти, які доставили на нижній склад, розвантажують або на лінії оброблення, або в буферний запас. Після сортування сировину укладають в штабелі. У такому вигляді вони залишаються до моменту відвантаження. Обслуговують ці процеси кабельні крани.

 Деревину з нижнього складу можна придбати на майданчику ТБ УЕБ

Лісоматеріали, що були заготовлені на лісосіці, транспортують на нижній склад. Його розміщують в пунктах поблизу транспортних шляхів загального призначення. Залежно від цього виділяють прирейкові та берегові лісові склади. Сировину доставляють на цю територією важкою технікою і вивантажують на естакаду.

Якщо ви бажаєте придбати деревину з нижнього складу, реєструйтеся на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа», що є офіційною платформою системи Prozorro.Sale. Так ви станете учасником чесних та публічних аукціонів з продажу необробленої деревини на Прозорро.

Ми пропонуємо вам скористатися Email-розсилкою, щоб завжди бути в курсі нових торгів. Або Telegram-ботом, якщо ви бажаєте знайти конкретний сортимент деревини чи певного замовника.

Оформлюйте підписку на сторінку майданчика sale.ueex.com.ua у Facebook та на наш YouTube-канал.

Також ви завжди можете звернутися до наших фахівців за телефоном (044) 337-77-65, щоб отримати кваліфіковану консультацію та допомогу під час аукціону. Перемагати у торгах разом із ТБ «Українська енергетична біржа» – просто і легко!