Ціна круглих лісоматеріалів на електронному майданчику ТБ УЕБ

Круглі лісоматеріали хвойних або листяних порід – досить популярний товар, який не перший рік успішно продається на відкритих аукціонах Прозорро.Продажі. Однак якщо раніше лісгоспи виставляли заготовлену деревину на електронні торги за власним бажанням, зараз це стало обов’язковим. Таким чином влада почала боротися з тіньовими схемами та незаконними вирубками – і робить вона це досить успішно.

Продаж круглих лісоматеріалів листяних порід на аукціонах Prozorro.Sale

Починаючи з 01 лютого 2020 року в Україні лісозаготівельні підприємства частину круглих лісоматеріалів листяних порід та інших видів необробленої деревини виставляють на продаж через спеціальні електронні майданчики, наприклад, сайт sale.ueex.com.ua. Круглий ліс – поширений вид деревної сировини, що зберегла свої природні хімічні і фізичні властивості. Отримують його шляхом поперечного розпилювання цілих дерев та очищених від гілок колод, після чого реалізовують для подальшої переробки.

За даними експертів, до 2020 року близько 20% ринку деревини знаходилися в тіні. Вартість і обсяги проданої сировини ніяк не обліковувалися, водночас причетні до її реалізації особи клали у свої кишені чималі хабарі. Продаж круглих лісоматеріалів як листяних, так і хвойних порід через аукціони Prozorro.Sale дозволяє продавцю і потенційному покупцю співпрацювати напряму, без посередників. До того ж, самі торги проходять під пильним громадським контролем, що робить неможливим використання корупційних схем і незаконних махінацій.

Зареєструвавшись на спеціальному майданчику ТБ «Українська енергетична біржа», ви зможете придбати ліс-кругляк максимально швидко, зручно, не витрачаючи зайвих коштів на пошук нових партнерів по бізнесу. До того ж, ціна на круглі лісоматеріали буде відповідати стандартам ринку, а не формуватися за рішенням однієї особи.

Особливості реалізації круглих лісоматеріалів хвойних порід на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа»

Круглі лісоматеріали хвойних порід широко використовуються у столярній справі. До цієї категорії відносяться такі породи дерев, як сосна, ялина, кедр, ялиця, модрина. Вони мають відносно невелику вагу, їх легко обробляти, через наявність смоли хвойні дерева надзвичайно стійкі перед появою гнилі, різних хвороб і шкідників.

Знайти потрібні аукціони на майданчику sale.ueex.com.ua вам допоможуть спеціальні фільтри. На сторінці пошуку аукціони з продажу необробленої деревини можна відсортувати за містом/областю, назвою організації-замовника, датою проведення, бюджетом, асортиментом, породою та класом якості лісоматеріалів, а також їх фізичними характеристиками.

Поки що на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» на торги круглими лісоматеріалами хвойних і листяних порід виставляються в основному великі лоти з бюджетом понад 200 000 грн. Однак наразі уряд вже розглядає зниження цих норм. Тож у найближчому майбутньому на аукціонах Прозорро.Продажі реалізовуватиметься весь ліс-кругляк, заготовлений державними лісгоспами.

Будь-які питання, що стосуються прозорого продажу круглих лісоматеріалів, ви можете задати нашим менеджерам – телефонуйте за номером (044) 337-77-65. Підписуйтеся на індивідуальну електронну розсилку на робочий або особистий E-mail, а також налаштуйте сповіщення у нашому Telegram-боті. Так ви гарантовано вчасно отримаєте інформацію про появу нових аукціонів з реалізації лісу-кругляку.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__