Матеріали деревообробки реалізуються на аукціонах майданчика ТБ УЕБ

Матеріалами деревообробки виступає деревина (основа стовбурів), яку застосовують як конструкційну сировину у різних виробництвах. Можна робити вироби на її основі або використовувати в природному стані.

Деревина у промисловості зазвичай застосовується у вигляді шпону чи пиломатеріалів. Придбати їх ви можете на відкритих онлайн-аукціонах у системі Prozorro.Sale. Щоб стати учасником чесного зеленого бізнесу, реєструйтеся на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» та купуйте лісоматеріали за вигідною ціною.

 Різноманіття матеріалів деревообробки у системі Прозорро.Продажі

Матеріали деревообробки можуть бути у вигляді пиломатеріалів – заготовки із паралельними і плоскими сторонами, які одержують способом розпилювання колоди вздовж. Їх розмір і якість регулюються стандартами.

Такі матеріали використовують у будівництві, столярних роботах, різьбленні по дереву, при обробці приміщень та оздобленні. Вони бувають хвойних (сосна, ялина), твердолистяних (дуб, береза) та м’яколистяних (вільха, липа) порід. За видами пиломатеріали поділяються на дошки і бруси.

До матеріалів деревообробки відносять також шпон – тонкі деревні листи. Він буває струганий, лущений та пиляний. Останній одержують при поздовжньому розпилюванні колод на тонкі листи. Він має товщину від 1,5 до 10 мм. Пиляний шпон є дорогим матеріалом через велику кількість відходів при виробництві та хорошу якість. Його виготовляють з різних порід дерева і надалі застосовують найчастіше для оздоблення у меблевій та столярній промисловості.

Струганий шпон виготовляють, зрізаючи тонкі шари деревини товщиною від 0,4 до 1 мм. Напрямок різання може бути різний. Залежно від цього виділяють тангенціальний, радіальний та комбінований шпон (напів радіальний, торцюва-тангенціальний). Його цінність визначається текстурою, чим вона багатша і яскравіша, тим він цінніший. Якість залежить від товщини: ми отримуємо більший вихід шпону з однієї заготовки, якщо він тонший. Але при цьому слід враховувати, що кожна деревина має свою анатомічну будову.

Лущення є найдешевшим способом отримання шпону і також найбільш продуктивним. Виготовляють його таким чином: на спеціальному верстаті по спіралі зрізаються листи деревини товщиною 0,3-4 мм. Для виробництва такого шпону використовують березу, бук, сосну. Застосовують його у виробництві фанери.

Матеріали деревообробки реалізуються на майданчику ТБ УЕБ

Купуйте матеріали деревообробки на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа». Таким чином ви стаєте учасником чесних онлайн-торгів необробленою деревиною на Прозоро.Продажі.

Наш майданчик пропонує вам підключити регулярну та актуальну Email-розсилку, а також скористатися зручним Telegram-ботом для сортування аукціонів та миттєвого нагадування про їхнє проведення.

Приєднуйтеся до сторінки sale.ueex.com.ua у Facebook та до YouTube-каналу ТБ «УЕБ», щоб бути в курсі новин про публічні торги державними активами, зокрема лісоматеріалами.