Купити дуб-кругляк в Житомирі за вигідними цінами на майданчику ТБ УЕБ

З 01 лютого 2020 року ринок лісоматеріалів став на шлях прозорості та доступності. Починаючи з цього дня все актуальнішими стають запити “куплю або продам дуб-кругляк у Житомирі та в інших містах України” на електронних аукціонах Prozorro.Sale.

 Виставити на продаж дуб-кругляк у Житомирі через систему Прозорро.Продажі

Дохід від публічних аукціонів, які проводяться через електронні майданчики на зразок Товарної біржі «Українська енергетична біржа», складає на сьогодні майже 30 млрд. грн. З них 228 млн. грн. припадають на торги необробленою деревиною, які розпочалися всього 8 місяців тому. Досягнення системи Прозорро.Продажі полягає в тому, що ці чималі суми поповнюють державний бюджет, а не кишені чиновників.

Лісозаготівельні компанії продають дуб-кругляк у Житомирі чи іншу деревину з певними обмеженнями. Лоти можуть формуватися лише тоді, коли об’єм деревини дорівнює або більший ніж 150 м³, а його вартість стартує від 200 000 грн.

Однак 21 вересня 2020 року був підписаний тристоронній меморандум про співпрацю між Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства і ДП «Прозорро.Продажі». Він передбачає повний перехід реалізації деревини в області на електронні аукціони. 

Надалі такі зміни можуть стосуватися і всієї України. Адже завданнями системи Prozorro.Sale є:

  • зробити процедуру реалізації необробленої деревини ще більш прозорою;
  • збільшити ціну на сировину та кількість продажів;
  • повністю відійти від прямих договорів;
  • фільтрувати споживачів лісоматеріалів.

Зараз усі аукціони проходять за чесними правилами, учасники працюють на рівних умовах. Усі дані про організатора торгів та переможця знаходяться у відкритому доступі. Кожен охочий може слідкувати за аукціоном у режимі реального часу.

 У Житомирі дуб-кругляк можна купити за допомогою майданчика ТБ УЕБ

За 8 місяців роботи електронної системи Прозорро.Продажі у сфері продажу необробленої деревини ми впевнилися у її ефективності. Разом із такими майданчиками, як Торгова біржа «Українська енергетична біржа» вдалося збільшити надходження до місцевих бюджетів, а також зробити ринок лісових ресурсів відкритим і конкурентним.

Наша платформа співпрацює із ДП «Прозорро.Продажі» від самого початку його роботи. Ми внесли значний вклад у загальний дохід від проведених аукціонів: із 29 млрд. грн. ТБ «УЕБ» поповнила держбюджет більш ніж на 2 млрд. грн. 

Необроблена деревина – це заготовлені лісоматеріали для подальшого використання у будівництві та різноманітному виробництві, наприклад, створення елементів декору, виготовлення меблів. Наш майданчик спеціально підготовлений для продажу лісу в Прозоро.Продажі.

Реєструйтеся на сайті sale.ueex.com.ua та отримуйте кваліфіковану допомогу наших спеціалістів. Вони дадуть відповідь на ваші питання, а також пояснять як створювати лот чи брати участь у торгах.

Не проґавити оголошення “Продам дуб-кругляк у Житомирі та інших містах України” допоможе Telegram-бот, створений IT-експертами майданчика ТБ «УЕБ».