Куплю кругляк сосни у м. Харків на онлайн-аукціоні Прозорро.Продажі

Якщо ви шукаєте в інтернеті оголошення на зразок «Продам ліс-кругляк сосни у Харкові», варто звернути увагу на торги у системі Прозорро.Продажі. Зокрема ті, що відбуваються на майданчику sale.ueex.com.ua. Тут ви зможете придбати якісну сировину за справедливою ринковою ціною. До того ж, не потрібно платити хабарі і шукати «своїх» людей – всі аукціони відбуваються чесно і прозоро, без незаконних схем і договорняків.

Куплю кругляк сосни у Харкові – особливості проведення електронних аукціонів Прозорро.Продажі

Довгий час ліс-кругляк сосни у Харкові, як і по всіх містах України, реалізовувався шляхом укладання так званих прямих договорів. Деревообробні комбінати підписували їх безпосередньо з керівниками лісгоспів, що давало останнім майже необмежену владу у встановленні цін. Звісно, кількість і вартість проданої деревини ніде не обліковувалася, а значна частина ринку закономірно перебувала у тіні.

Змінити ситуацію допомогли прозорі електронні торги Прозорро.Продажі. Створений чотири роки тому антикорупційний стартап став справжньою революцією у сфері управління державним і комунальним майном. Різноманітні рухомі і нерухомі активи, що не використовувалися роками, сьогодні успішно продаються за десятки, а іноді й мільйони гривень. У даний момент на майданчиках, подібних до ТБ «Українська енергетична біржа», вже відбулося 313 тис. публічних аукціонів. Їх головною особливістю є чесна конкуренція, у результаті якої спостерігається значне зростання (іноді у кілька разів) початкової ціни лоту. Таким чином держбюджет країни вже вдалося поповнити на 29,8 млрд. грн.

Сьогодні, ввівши у пошукову систему запит «Продам кругляк сосни у Харкові», ви неодмінно натрапите на аукціони Prozorro.Sale. Пов’язано це з тим, що у грудні 2019 р. Кабмін затвердив Постанову №1178. Відповідно до її положень, щонайменше 25% від місячного плану заготівлі найбільші лісгоспи країни зобов’язані реалізовувати саме на прозорих торгах. Це також спрощує ведення електронного обліку деревини та допомагає боротися із незаконними вирубками.

Як придбати кругляк сосни у Харкові на сайті sale.ueex.com.ua?

Аналогічно до інших міст України, купити кругляк сосни у Харкові ви можете на акредитованому майданчику ТБ «УЕБ». Для цього на головній сторінці нашого онлайн-ресурсу потрібно обрати розділ «Деревина». Після чого за допомогою фільтрів вказати бажаний регіон, назву підприємства-замовника, дату проведення аукціону, породу деревини, її клас якості, довжину та діаметр колод, які входять до складу лоту.

«Продам ліс-кругляк сосни у Харкові» - з відкриттям публічних аукціонів цікавість до подібних оголошень в Україні зростає з кожним днем. Лише у 2020 р. переможці торгів, які є клієнтами нашого майданчика, сплатили державі більше 8 млн. грн. Усього ж прибуток від прозорих аукціонів, на яких великі лісгоспи реалізовують необроблену деревину, вже досяг позначки у 233,8 млн. грн.

Тож швидше приєднуйтеся до цього перспективного напрямку. А вчасно подати заявку на обрані торги вам допоможуть регулярні сповіщення, які ви зможете отримувати на електронну пошту або у Telegram-боті ТБ «УЕБ».

title__
message_time__
m_text__ vibtn__