Куплю кругляк сосни у м. Житомир на аукціоні Прозорро.Продажі

Цікавитеся оголошеннями на зразок «Продам ліс-кругляк сосни у Житомирі»? Сьогодні придбати високоякісну деревину від найбільших лісозаготівельних компаній України можна на публічних аукціонах Прозорро.Продажі. Відкритий доступ до усіх даних, зручний інтерфейс та допомога висококваліфікованих спеціалістів – ось запорука перемоги в електронних торгах. Досягти її вам допоможе злагоджена команда майданчика ТБ «Українська енергетична біржа».

Куплю ліс-кругляк сосни у Житомирі та інших регіонах країни напряму від виробника

Багато підприємств деревообробної галузі у своїй роботі стикаються з питанням «Куплю кругляк сосни у м. Житомир. Де знайти найвигідніші ціни?». Раніше вирішити цю проблему було непросто, адже директори лісгоспів прагнули домовитися в обхід офіційної процедури. Штучно завищуючи ціну, покупцям пропонували придбати ці самі лоти «зі знижкою» в обмін на подяку у конверті. Звісно, при такому підході фактична ціна кругляку сосни у Житомирі лишалася невідомою, як і обсяги проданої деревини. Окремі посадовці невпинно збагачувалися, доводячи ввірені їм установи ледь не до банкрутства.

Переломити невигідну ситуацію влада вирішила за допомогою сучасного і максимально ефективного інструменту. Prozorro.Sale – система електронних торгів з продажу державних, приватних і комунальних активів. Відкритий у 2016 р. стартап протягом останніх чотирьох років допомагає Україні впевнено долати корупцію. За цей час на підключених до Центральної бази даних майданчиках, у тому числі і платформі sale.ueex.com.ua, було проведено 312 500 відкритих аукціонів, завдяки яким державний бюджет поповнився на 29,6 млрд. грн.

Починаючи з лютого 2020 р., згідно із Постановою №1178 щонайменше 25% від загальних обсягів заготовленої деревини українські лісгоспи мають реалізовувати виключно через систему Прозорро.Продажі. Спочатку до аукціонів, на яких можна купити кругляк сосни у Житомирі чи будь-якому іншому місті нашої країни, мали долучатися найбільші підприємства, річний дохід яких перевищує 10 мільйонів гривень. Однак, зважаючи на успіх проекту, влада планує у найближчому майбутньому усю деревину, заготовлену в Україні, реалізовувати аналогічним чином.

Продам ліс-кругляк сосни у Житомирі або іншому регіоні на електронному майданчику sale.ueex.com.ua

За час дії пілотного проекту з продажу необробленої деревини відбулася майже 1 000 прозорих аукціонів, на які зареєструвалися 375 учасників. По деяких лотах спостерігалося значне підвищення початкової ціни, усього ж до бюджету надійшло 232 млн. грн. З них 8,2 млн. грн. сплатили саме клієнти майданчика ТБ «Українська енергетична біржа».

Зареєструвавшись на сайті sale.ueex.com.ua, ви отримаєте можливість придбати кругляк сосни у Житомирі за ціною, що відповідає ринковій. Більше ніяких поборів і відкатів – все максимально чесно і прозоро.

Слідкувати за аукціонами зручно за допомогою Email-розсилки, офіційної сторінки ТБ «УЕБ» у Facebook та нашого Telegram-боту.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__