Продаж деревини на публічних торгах майданчика ТБ УЕБ

Продаж деревини у будь-якому регіоні України тепер проходить за зручною і зрозумілою процедурою електронного аукціону у системі Прозорро.Продажі. Така реформа діє з 01 лютого 2020 року, відповідно до Постанови Кабміну № 1178. Пілотний проект, що передбачає реалізацію лісоматеріалів на чесних онлайн-торгах, стартував з ініціативи Мінекоенерго.

Продаж деревини за чесними правилами на Prozorro.Sale

До запуску пілотного проекту покупці лісопродукції не були впевнені у чесності проведених торгів, а також долали перешкоди у вигляді корупційних схем та тягучої бюрократії. 

Відтепер продаж деревини на аукціонах системи Prozorro.Sale ліквідує тіньовий ринок та роками діючі «договорняки», а також не допускає дискримінацію учасників. Ви можете взяти участь у повністю прозорих торгах різними державними активами на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа». Завдяки їм Держбюджет за чотири роки поповнився на 31,4 млрд. грн. Ця цифра постійно збільшується через зростання кількості нових та перспективних напрямків, серед яких і реалізація лісу на Прозорро.Продажі.

Останні статистичні дані показують, що потенційні покупці державних об’єктів більше довіряють публічним аукціонам через те, що зацікавленим особам не можливо вплинути на хід їх проведення. Для лісозаготівельних підприємств продаж деревини на таких майданчиках, як ТБ «Українська енергетична біржа», – це хороша можливість покращити свій імідж та продемонструвати готовність вести чесний бізнес.

Найпершою областю України, яка повністю перевела реалізацію лісу на Прозорро.Продажі, стала Закарпатська. Її керівництво ініціювало підписання відповідного меморандуму. Таким чином від лісгоспів цієї області ви можете купити лісопродукцію різних порід та класів якості у будь-яких обсягах для різноманітного цільового призначення.

 Продаж деревини різного сортименту на майданчику ТБ УЕБ

Пройшовши швидку реєстрацію на майданчику sale.ueex.com.ua, ви отримуєте доступ до всіх аукціонів з продажу деревини в Україні. Обрати потрібні вам торги на Прозорро.Продажі допоможуть різноманітні фільтри:

  • довжина деревини (мінімальна та максимальна);
  • діаметр;
  • регіон заготівлі;
  • номер аукціону та дата його проведення;
  • порода та сортимент лісоматеріалів;
  • назва лісгоспу;
  • склад, клас якості деревини;
  • термін заготівлі.

Поки що тільки найбільші лісові господарства можуть організовувати торги на Prozorro.Sale. Їх річний прибуток має дорівнювати або перевищувати суму у 10 млн. грн., а лоти, які вони виставляють на майданчику, повинні мати об’єм від 150 куб. м. або ціну від 200 тис. грн.

Дізнавайтеся про появу нових аукціонів вчасно завдяки Telegram-боту ТБ «УЕБ» та нашій регулярній Email-розсилці. Параметри торгів ви можете налаштувати за індивідуальними уподобаннями.

Приєднуйтесь до YouTube-каналу ТБ «Українська енергетична біржа» та до нашої офіційної сторінки у Facebook, де на вас чекають актуальні новини у сфері публічних торгів.