Аукціон з продажу необробленої деревини на майданчику sale.ueex.com.ua

З 01 лютого 2020 р. взяти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини можна на одному з 44 акредитованих майданчиків системи Прозорро.Продажі. Про це йдеться у постанові «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини», опублікованій на офіційному Урядовому порталі 04.12.2019 року.

Проведення запланованих на 2020 р. аукціонів з продажу необробленої деревини в Україні на Прозорро.Продажі

Останнім часом деревина для продажу в Україні відбиралася за не надто прозорими схемами, нерідко фіксувалася і дискримінація по відношенню до учасників торгів. Відтак новий проект, започаткований Міністерством енергетики і захисту довкілля спільно з ДП «Прозорро.Продажі», має на меті зробити кожен аукціон з продажу необробленої деревини дійсно прозорим і доступним кожному українцю.

Лише за кілька тижнів, під час яких реалізації підлягали лише великі лоти об’ємом більше 150 куб. м або бюджет котрих перевищував 200 000 грн., лісозаготівельні організації отримали 35,9 млн. грн. прибутку. В майбутньому планується менші лоти також продавати на майданчиках, аналогічних sale.ueex.com.ua. Тож дохід лісозаготівельних компаній лише зростатиме.

Варто відзначити зручність і доступність аукціонів з продажу деревини на ProZorro.Sale широкому колу покупців. Подавати заявки та робити ставки ви можете, просто не виходячи з дому/офісу. А працівники майданчика ТБ «Українська енергетична біржа» зроблять усе, щоб цей процес був для вас зручним та комфортним.

За три роки роботи завдяки сучасному електронному модулю ДП «Прозорро.Продажі» було проведено більше 260 тис. публічних аукціонів, сумарний дохід від яких сьогодні складає 23,8 млрд. грн. Такі торги легко контролювати, адже спостерігати за ними у режимі онлайн можуть не лише контролюючі відомства, а й громадські організації чи просто пересічні громадяни. Кожен аукціон з продажу необробленої деревини на ProZorro.Sale:

 • гарантує вільний доступ усіх учасників;
 • забезпечує чесну конкуренцію;
 • робить неможливими тіньові схеми та «договорняки»;
 • оголошення про торги, як і інформація про їх результати знаходяться у відкритому доступі;
 • дані аукціонів також синхронізуються з нещодавно створеним електронним обліком лісових ресурсів;
 • продаж деревини проходить під пильним громадським контролем;
 • робить моніторинг використання заготовлених лісоматеріалів більш детальним та ефективним.

Аукціони з продажу деревини – взяти участь на майданчику sale.ueex.com.ua

На майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» прозорий аукціон з реалізації необробленої деревини відбувається в кілька етапів:

 1. організатор торгів необробленою деревиною укладає договір з електронним майданчиком;
 2. в системі публікується оголошення про проведення аукціону (окреме – для кожного лоту), у якому вказується інформація про:
 • клас якості деревини;
 • обсяги партії необроблених лісоматеріалів, виставлених на аукціон;
 • стартова ціна 1 куб. м;
 • місце знаходження;
 • дата і час проведення торгів;
 • крок підвищення ціни.
 1. після публікації оголошення учасники мають щонайменше 10 днів для подачі заявок на аукціон з продажу необробленої деревини, а також оплати реєстраційного і гарантійного внесків;
 2. під час торгів учасники підвищують свої ставки – сума може бути будь-якою, але не меншою за попередньо встановлений крок аукціону;
 3. переможець визначається системою автоматично.

Стати справжнім профі в сфері електронних аукціонів вам допоможуть наші консультанти. Також підписуйтеся на сторінку майданчика у Facebook та спеціальний Telegram-бот і отримуйте миттєві сповіщення про появу нових аукціонів!

title__
message_time__
m_text__ vibtn__