Аукціони з продажу лісоматеріалів проходять на майданчику ТБ УЕБ

Продаж лісоматеріалів у великих об’ємах з 01 лютого 2020 року відбувається на відкритих аукціонах системи Prozorro.Sale. Така процедура реалізації деревини має суттєві переваги: 

  • публічність інформації, що дозволяє відповідним органам контролювати законність дій учасників і цільове призначення товару;
  • зручність та доступність – можливість підписання багатомільйонних контрактів з власного офісу або навіть з дому.

 Аукціони з продажу лісоматеріалів у системі Прозорро.Продажі

Лісоматеріали – це деревина, отримана шляхом поздовжнього чи поперечного поділу, для подальшого використання та перероблення. Вона зберегла свої природні властивості (структуру, хімічний склад). Залежно від виду поділу лісоматеріали бувають круглі і колоті.

Раніше лісові господарства самостійно збували сировину деревообробним компаніям. Але з 01 лютого 2020 року проводяться аукціони з продажу лісоматеріалів у системі Прозорро.Продажі, відповідно до Постанови КМУ № 1178. У них повинні брати участь великі лісгоспи, які мають у рік більше 10 млн. грн. доходу.

Такі організації виставляють на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» та інших акредитованих платформах лоти деревини вартістю від 200 тис. грн. та обсягом від 150 куб. м. Інші об’єми лісу-кругляка реалізуються за старою процедурою. Але наразі влада робить кроки на зустріч тому, щоб максимально перевести продаж лісоматеріалів у систему Prozorro.Sale. Таке рішення вже ухвалили на офіційному рівні у Закарпатській області. Підписавши відповідний Меморандум, очільники цього регіону, який, до речі, є лідером по продажу деревини, зробили процес реалізації сировини повністю об’єктивним та неупередженим.

На електронних аукціонах уже 4 роки продаються чи здаються в оренду різні державні об’єкти – нерухомість, автомобілі, майно банкрутів тощо. Загальний прибуток до державного бюджету за цей період складає більше 29 млрд. грн. Протягом 8 місяців активних торгів деревиною у системі Прозорро.Продажі лісові господарства отримали чималий дохід у розмірі 241 млн. грн.

 Масштабний продаж лісоматеріалів продовжується на майданчику ТБ УЕБ

На майданчику Торгової біржі «Українська енергетична біржа» відбувається продаж лісоматеріалів різних видів, сортів та класів якості. Користуючись сайтом sale.ueex.com.ua, ви можете знайти потрібний аукціон за номером лота, регіоном, датою, бюджетом, діаметром, довжиною та іншими параметрами.

Залежно від того, для якої цілі вам потрібна деревина, ви можете придбати хвойні та листяні лісоматеріали різних порід і властивостей. Для цього підключайте Telegram-бот ТБ «УЕБ». Він не тільки відсортує необхідні вам торги, а й нагадає про дату та час їх проведення. Ви не проґавите вигідний лот.  На сторінці нашого майданчика у Facebook щодня з’являються пости з новинами у сфері публічних аукціонів. Відео-інструкції на YouTube-каналі ТБ «Українська енергетична біржа» допоможуть швидко освоїти процес участі в онлайн-торгах.

title__
message_time__
m_text__ vibtn__