Проміжний склад лісу – купити на майданчику sale.ueex.com.ua

З 01 лютого 2020 р. купити ліс прямо з проміжного складу деревопереробні підприємства можуть на відкритих аукціонах Прозорро.Продажі. Онлайн-торги лісом – це не лише швидко та зручно. У такий спосіб Україна поступово долає корупцію – і робить це надзвичайно успішно.

Проміжний склад як важлива частина процесу лісозаготівлі

Разом з нижнім та верхнім, проміжний склад представляє собою виробничу ділянку, що належить лісозаготівельному підприємству. Їх розташовують поруч з транспортними шляхами, якими зрубаний ліс перевозять далі – до нижніх складів та покупців/кінцевих споживачів. На кожному з перерахованих пунктів деревину зберігають, завантажують/розвантажують, піддають первинній обробці та, за необхідності, частковій переробці.

Зазвичай проміжний склад лісгоспи розміщують поряд з лісовозними шляхами. Вони призначені для тимчасового зберігання запасу зрубаних дерев, хлистів та сортиментів. До частини з цих зон прокладені залізничні колії, що значно спрощує транспортування сировини. Інші будують поряд з широкими автомагістралями, по яким придбаний на Прозоро ліс доставляється покупцям. На практиці проміжний склад може мати і автомобільне, і залізничне сполучення – це робить його максимально зручним та універсальним. Загалом наявність таких перевалочних пунктів дозволяє оптимізувати виробничий процес, усунувши плату за доставку продукції лісозаготівлі на нижні склади та значно скоротивши кількість людської праці.

Продаж лісу з проміжного складу на електронних торгах Прозорро.Продажі

Сьогодні усі бажаючі можуть придбати деревину, що зберігається на проміжних складах державних лісгоспів, не покидаючи зручний офіс. У цьому вам допоможуть електронні аукціони Прозорро.Продажі. І якщо раніше при укладанні прямих договорів деревопереробні підприємства стикалися з незаконними схемами і корупційними договорняками, зараз ви отримуєте можливість працювати чесно.

Для участі у торгах лісом з проміжного складу потенційним покупцям необхідно зареєструватися на спеціальному майданчику ТБ «Українська енергетична біржа», що має офіційну акредитацію для роботи з системою Prozorro.Sale. Наша платформа відрізняється приємним мінімалізмом в оформленні та зручною навігацією. Завдяки детальним інструкціям на YouTube-каналі біржі ви легко опануєте роботу з сучасним модулем для проведення онлайн-аукціонів.

Зараз купити ліс на Прозоро.Продажі можна в основному великими партіями – від 150 куб. м або з початковим бюджетом від 200 000 грн. Однак встановлені обмеження діятимуть недовго. Менше, ніж за рік, на електронних майданчиках, у тому числі sale.ueex.com.ua, відбулося 1 700 прозорих аукціонів з продажу лісу, зокрема з проміжного складу. Отриманий прибуток склав 383 млн. грн. Вже зараз влада працює над вдосконаленням нормативних актів, які у 2021 році регулюватимуть реалізацію лісу на Prozorro.Sale.

Ще більше інформації про продаж необробленої деревини дізнавайтеся у наших консультантів - (044) 337-77-65. Стежте за оновленнями у зручному Telegram-боті або через щоденну підбірку нових аукціонів у нашій E-mail-розсилці.